Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Na własne życzenie zniszczył sobie reputacje tworząc pseudo muzykę dla gimnazjalistek tym bardziej że dobry z niego aktor.

użytkownik usunięty
norija

Tak, masz racje to mało interesujące, i fajne :)
I napisze ci że mnie też to mało obchodzi, bo pisze tutaj z tobą i innymi fajnymi ludźmi,
i mam dość, takich strudzonych internetem ludzi :) czyli ci co czepiają się i piszą byle co i byle do kogo.
Ale uchwalanie się na innym forum, nie wchodzi im w grę...wolą tutaj truć dupę :)

wizerunek zespołu pozostawia wiele do życzenia. te emo stroje po prostu są niesmaczne, a co do muzyki słyszałam tylko jeden (ten najbardziej znany kawałek) i już po nim nie miałam ochoty poznać reszty. jak dla mnie to jest sława pokroju spice girls i backstreet boys -kiedyś oni byli dla mnie wielcy jak teraz 30stm dla nastolatek.

swish_

Trochę w tyle jesteś .Wizerunek emo ? kiedy to było ...........

norija

Ta muzyka akurat wkraczała, gdy emo było modne. Teraz nie wiem jak to u nich wygląda, wnioskuję na podstawie klipu The Kill.

swish_

Sporo się zmieniło od tamtego czasu .Spoko nie słuchasz,nie musisz wiedzieć :)

użytkownik usunięty
norija

30 Seconds To Mars, nigdy nie miało nic wspólnego z EMO.
To czasy - sowitego ROCK'a, bo w tedy było na topie, styl - podobny do emo, ale charakter,
i styl nie przypominał emo :)
Jedyne co się upodabniało do Emo było podkręcanie oczu czarną kredką - ale to tylko ROCK :)
teraz już tego nie ma, bo czas na dojrzałe układy piosenek, i 30 STM, to ma, co widać, słychać :)
Ale co do niektórych, co raz zobaczą to się upierają na swoim :)

Leon ale jak ktoś nie słucha to nie musi tego wiedzieć .Ja zrozumiałam co swish_ miał na myśli.

użytkownik usunięty
norija

I ja o tym wiem :)

swish_

Emo nigdy nie było modne przecież.

MarchewaSoler

Właśnie styl śpiewania wokalisty (w klipie the Kill) wrzaskliwy i emocjonalny tak mi się skojarzył razem z tym strojem z Emo. Nie znam innych ich piosenek, więc nie będę się tu wymądrzać, a poznać nie wiem czy chcę. Może nie teraz....

Lecho1523

Ehh, każdy słucha tego, czego chce i co mu się podoba. "Muzyka" do dla niektórych zespoły z dawnych lat, które są dobre. Ale zespoły dzisiejszych czasów też moga być "muzyką". Ty nie słuchasz 30stm, nie lubisz tego - dobrze, rozumiem. Ale z tego powodu, nie musisz mówić, że słuchają to "słit gimnazjalistki", że to nie muzyka. Jeśli czegoś TY nie lubisz, to nie znaczy, że to już nie jest muzyka, tylko komercha dla dzieciarni : )

użytkownik usunięty
SuperMango

A mi już mango po prostu od nich ręce opadają.....bo to co piszesz jest fajnie i z racją ale nie dociera do połowy ludzi tutaj :)

użytkownik usunięty

Gadajcie sobie, ale i tak nie zmienicie gościa który mieszka wiele kilometrów stąd, i ma w dupie wasze złe opinie :)

Leon trafne spostrzeżenie .

użytkownik usunięty
norija

Trafne i słuszne, do tego realne :)

Lecho1523

Gimnazjum skonczyłem dawno temu ale jakos ich słucham wiec ciekawe spostrzeżenie :)

Lecho1523

matko... czyli w wieku 22lat słucham pseudo muzyki dla gimnazjalistek?? nie rozumiem tylko jednego. co ma jego talent aktorski do muzyki, niby jak mogła zniszczyć jego reputację skoro oglądając film nie słuchasz jego piosenek. patrząc na to w ten sposób- jeśli to strona o filmach to wypowiadaj się na tomat filmów a nie muzyki ^^

"I don't want to live on this planet anymore" :/

aerials

Nie wrzucaj tu żałosnych tekstów z kwejka. Zresztą to tylko świadczy o poziomie tego forum.

Lecho1523

Zabrakło argumentów to się do czegoś mało istotnego przyczepiłeś.

aerials

Heh, to wy z tego forum robicie gimnazjalny zjazd fanek 30STM więc co jak co ale do mnie takich tekstów nie pisz, chodziło mi o reputacje jego osoby a nie aktora.

Lecho1523

źródłem tego tekstu nie jest kwejk, tam go sobie ktoś tylko wrzucił.
przepraszam ale pierwszy raz wypowiedziałam się na tym forum, więc proszę mi tu nie pisać ze robię z tego gimnazjalny zjazd.
nie jestem jego fanką nawet przez długi czas nie wiedziałam kto jest wokalistą marsów, kompletnie nie rozumiem zachwytu nad nim jako osobą i nie rozumiem tez Twojej agresji na wszystkich dookoła. niech sobie zaśmiecają forum a skoro go nie lubisz bo "tworzy pseudo muzykę" to tu nie wchodz to się mniej nerwowy zrobisz :)
pozdrawiam serdecznie!

aerials

Wiem że źródłem tego tekstu nie jest kwejk ale dzięki niemu stał on się popularny. A muzyki dla gimnazjalistów można słuchać w każdym wieku ale dalej będzie ona muzyką dla gimnazjalistów.

Lecho1523

Naprawdę? Naprawdę jesteście takimi idiotami i dajecie się sprowokować? Lecho1523 nawet nie podał jednego normalnego argumentu. Nie wierzę, że ten temat ma 5 stron. Wielkie kłótnie o nic i karmienie trolli.
wychodzę.

IdiotOfSuburbia

Przecież nie powiedziałeś ani jednego słowa w tej dyskusji, to po ch uj oświadczasz ludziom, że wychodzisz? XD No ale tak czy owak cześć.

użytkownik usunięty
studzinsky

Masz rację Studzinsky, nic nie uświadomił, dodał POST, I WYSZEDŁ...., DOBRE I TO :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones