Jay Baruchel

Jonathan Adam Saunders Baruchel

6,9
4 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Baruchel

zepsuł cały film... brawo... totalna klapa dokładnie przez niego wrrr
skrzeczy jak kura, jęczy w tym filmie co chwilkę... ojej ojej ojej... no co jest?? nikt tego nie widział nagrywając, przerwać zdjęcia, wziąć kogoś innego i może byłby jakiś tam film... okropnie się oglądało...

użytkownik usunięty
VanKert

Też dałem ocenę 1 ze względu na to, że swoją beznadziejnością może zepsuć cały film. Skrzeczy, piszczy, jest sztywny. Ale i tak bardziej mnie wkurza ten dzieciak z 'Batman Początek', który teraz gra w 'Grze o tron'...

VanKert

Zgadzam się z Tobą, mnie też wkurzał swoją wyjątkową niemęskością i infantylnością. Jak dotąd podobał mi się tylko w Million Dollar Baby z Hilary Swank...

Vampira666

Dołączam się :) W "Uczniu czarnoksiężnika" zagrał po prostu fatalnie.

elenkaa

Zgadzam się, w "Uczniu czarnoksiężnika " zagrał fatalnie, do tego oka nie ma na czym zawiesić .

VanKert

Również się zgadzam. Ma tak irytujący głos, że gdyby nie to, że oglądałam film z lektorem to nie dałabym rady chyba do końca...

VanKert

z jednej strony faktycznie nie jest medialny ... to nie Edward czy inne cudo ;) ale w sumie zagrał zakompleksionego ucznia, więc ... może przydałoby wam sie troszkę magii i uśmiechu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones