Jennifer Flavin

Jennifer Lee Flavin

7,6
71 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jennifer Flavin

i jeszcze nikt nic nie napisał?
Jak dla mnie to ona nie jest tylko żoną Sylvestra Stallone, ale przede wszystkim kobietą z klasą, bardzo sympatyczną.

film128

to pozdrów jak będziecie się widzieć.

szelag_michal

O to to! :)

film128

co mają niby pisać żadna z niej aktorka a to portal filmowy
poza tym znam osobiście tuziny ładniejszych kobiet, jakaś specjalnie ładna to ona nie jest

film128

Może i z klasa ale wyszła za gościa starszego o 22 lata więc ....

dj_carlos

I co w tym złego ? Jest z nim ponad 2 dekady. Mogła dawno wziąć rozwód i go ogolić.

dj_carlos

Ty wszedzie te kocopoły wypisujesz! ;D

rysiu_wieczorek

Trzeba być chory na umyśle na prawdę, by o w pół do czwartej w nocy wypisać ,mi jeden a potem następny ,bezwartościowy gniot!,bo to nawet nie wypowiedź,tylko zwykły hejtersko trollowski gniot,nawet chyba nie wiesz,jakim kret*nem jesteś. A już wcześniej,pamiętam,jakie pierdoły wypisywałeś,tu pokazujesz swoją prawdziwą twarz,bo na moją normalną wypowiedź,wypisujesz taki nieznaczący krótki (bo pewnie,w tym pustym łbie,nie znalazło się nic, dlatego na dłuższy trolling, no cóż jak się nie ma komórek we łbie,to się tak dzieje xp)hejtersko trollowski wysryw, masz żałosne widzę życie trollu,by o takiej porze wypisywać mi kolejny raz do mnie...awiec nie wypisywać znowu kolejny raz kocopołów kret*nie ! Ale coś myślę że lubisz pokazywać publicznie swój deb***niż xp!...obu kiedyś cb karma dopadła bezczelny gnój za takie akcje!

dj_carlos

Oby*

dj_carlos

Teraz oskubie Sylvestra. Panowie, panowie, panowie: intercyza, intercyza, intercyza, intercyza i jeszcze raz INTERCYZA.
Nie dajmy się oszukać,
Nie dajmy się ogłupić,
Są na tym świecie rzeczy,
Są na tym świecie rzeczy,
Których nie można PRZEWIDZIEĆ, nawet po ćwierć wieku małżeństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones