Jennifer Jason Leigh

Jennifer Lee Morrow

8,0
23 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Jason Leigh

Moim zdaniem perełka nowego filmu Tarantino. Absolutnie mnie zafascynowała jako aktorka - jej mimika, gesty, no i sama przemiana - coś niebywałego. Niby nic niewiele mówiła, ale charyzmą cały czas przykuwała uwagę widza, no a pod koniec to nie mogłam uwierzyć - mistrzostwo.

Veiller

Zasłużyła na Oscara. Ta rola to majstersztyk.

Veiller

Rozwaliła system, była genialna! Oscara raczej nie dostanie, a smutne, bo zasługuje (w przeciwieństwie do Vikander, cóż...). Najlepsza rola drugoplanowa od bardzo dawna

Emmist

zależy oni lubią zaskakiwać a vakander i winslet nie były lepsze od niej więc szansa jakaś jest.

brejdzi

Lubią lubią, ale bez przesady. Oscara nie będzie na sto procent. Rachel została nominowana cudem, Rooney powinna wygrać, Jennifer była przegenialna, wygra Kate albo Alicia. Jak mam już wybierać, wolę Alicię, trochę się do niej przekonałem :)

Veiller

zwłaszcza genialnie wypadła z dyliżansu :)
Ale zgadzam się - z całego filmu naprawdę to była dla mnie najlepsza rola :) a jej śmiech w jednej ze scen :D

Veiller

Najlepsza rola w filmie . Oskar należy się jej za całokształt - i to bardziej niż Leo.

gutex0

Święte słowa.

Veiller

goggins i ona byli najlepsi wg mnie ;)

Veiller

FENOMENALNA BYŁA! Chryste, ten brud, zło, rozpusta, patologia aż się z niej wylewała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones