Jennifer LawrenceIII

Jennifer Shrader Lawrence

8,2
95 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lawrence

Żona wyciągnęła mnie do kina na "Igrzyska Śmierci". Pamiętam, że film mnie nie porwał ze względu na moje nastawienie. Nie przeczytałem książki a sugerując się tytułem wybieraliśmy się na brutalny film. Po seansie jakoś szybko przeszedłem do porządku dziennego nie zaprzątając sobie głowy niczym związanym z tym blockbusterem. Na kolejne części nie czekałem i w kinie nie pojawiłem się. Po kilku latach telewizja przypomniała sagę o dzielnej Katniss, a ja nie znajdując ciekawszego zajęcia postanowiłem odświeżyć nieco pamięć na ten temat. I tu znajdował się haczyk. Aktorka występująca w głównej roli całkowicie mną zawładnęła. Po seansie drugiej części przygód panny Everdeen zauroczony urodą Jennifer w kilka dni ogarnąłem chyba połowę jej dokonań artystycznych. Ubóstwiam jej urodę i lekkość z jaką flirtuje z odbiorcami. Nie chciałbym porównywać jej z innymi aktorkami, ponieważ każdy z nas ma ulubione postaci kina i moja ocena jest jak najbardziej subiektywna. Jedyne co mogę i chciałbym zaznaczyć to fakt o niewątpliwym uroku oraz czarze jaki wokół siebie rozpościera piękna i utalentowana Jennifer Lawrence. Jestem w niej platonicznie zakochany i z całego serca kibicuję jej karierze filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones