Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Jodie Foster jest przykładem na to,że nie trzeba ukończyć szkoły filmowej lub teatralnej żeby być jedną z najlepszych aktorek kina.Wystarczy mieć talent.

brejdzi

A to prawda. Jeżeli nie masz talentu to i tak się nie nauczysz :)

brejdzi

Takich gwiazd z pierwszej półki jest o wieele więcej . Talentu nie dostanie sie w szkole teatralnej czy filmowej . Choć warto go tam szlifować .

brejdzi

Kolejnym przykładem może być Quentin Tarantino. Talent, ale ważniejsza pasja, kocham pasję.

AlexRener

Robert deniro, Al pacino, Clint eastwood, Leonardo Di Caprio, Gene Hackman.

brejdzi

Pod tym względem zazdroszczę Amerykanom - jeżeli ma się talent, to wystarczy zostać zauważonym a później (zazwyczaj) kariera idzie do przodu. Natomiast w Polsce trzeba tyrać na samo łaskawe zauważenie, a co dopiero by zbudować jakąś karierę i dostać dobre role... eh...

użytkownik usunięty
Bielak_812

Ja kiedyś poszedłem na casting i usłyszałem, że żeby zostać aktorem zawodowym, trzeba skończyć szkołę aktorską. Można psioczyć, że talent liczy się bardziej niż wykształcenie, ale myślę, że to drugie pozwala utrwalić to pierwsze i umożliwia początkującemu aktorowi zawarcie wielu znajomości wśród innych filmowców, a także stawianie pierwszych kroków przed kamerą np. w etiudach.

Jaaasne, tylko czemu w polskiej kinematografii jest tyle beztalencie?

Masz znajomości to będziesz sobie aktorzył. Tylko teatry jeszcze trzymają jakiś poziom.

Smash83

Trzymają poziom,bo raczej bycie w teatrze na etacie wynika z pasji aktorów gdyż pensja marna.

Bielak_812

żebyś się nie zdziwił haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones