Joel Coen

Joel Daniel Coen

8,0
7 192 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Joel Coen

Widzę, że bracia wyreżyserowali razem 15 filmów + Joel 2 filmy, a ja nie oglądałem żadnego. Czuję, że podejdzie mi ich kino, ale chciałbym żeby mi ktoś streścił o czym są ich filmy i czego mogę się spodziewać :)

KochamKino17

i tyle

KochamKino17

o chciwości

KochamKino17

Yyyy... Jak można nie oglądać żadnego filmu Coenów? To trochę jakby nie oglądać żadnego filmu Tarantino, czy Scorsese.

miczum

Minęło tyle czasu, a ja nadal niczego nie obejrzałem. Masz wyczucie czasu, bo obiecuję sobie zrobić maraton z Coen'ami w ciągu kilku dni :D Przekonamy się czy ustawię ich na równi z Tarantino i Scorsese.

KochamKino17

Zacznij od najlepszych czyli Fargo , Barton Fink , To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi i Big Lebowski

Szymon_102

treść + Ścieżka strachu, Człowiek którego nie było i Prawdziwe męstwo :)

użytkownik usunięty
KochamKino17

Widzę, że już nadrobiłeś zaległości. Dwa filmy oceniłeś na 10. No, no. Czyli domyślam się, że nie gorsi od Scorsese czy Tarantino?

Obejrzałem 11 filmów, a dzisiaj biorę się za 'no country for old men', więc będzie ostro ;) 'Big Lebowski' to typ filmów które uwielbiam, a 'Człowiek którego nie było' zachwycił mnie tym wszechobecnym smutkiem, nastrojową muzyką i zdjęciami. W ogóle wszystko co do tej pory widziałem ma genialne scenariusze i sposób narracji. Tego nie da się podrobić. Scorsese na pewno nie przebili, ale z Tarantino równa walka, a może i są lepsi ;d

użytkownik usunięty
miczum

No tak. Tarantino w końcu mistrz kinematografii i nieznajomość jego twórczości jest powodem do wstydu xD

KochamKino17

Chyba najlepiej będzie jeśli zaproszę Cię obejrzenia mojego filmu na YouTube. Właśnie o braciach Coen i ich twórczości:

https://www.youtube.com/watch?v=zQ1pQVz4KsA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones