Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

wielbiące Deppa za to z jakim kunsztem i perfekcją potrafi przeistaczać się w najróżniejsze postacie, co skłoniło mnie do głębokich przemyśleń na następujący bardzo interesujący wręcz fascynujący temat:
Czy Johnny Depp byłby w stanie zagrać gówno??? czy byłby w stanie przeistoczyć się w niezwykle wonną bryłę kału??? lub zwinnie poruszającego się w wodzie brązowego spławika??? hmmmmmmmmmmmmmmmmmm <myśli>

macie coś do rambo?

un_soleil

List

użytkownik usunięty
un_soleil

a jak powiem, że tak to bardzo mnie poturbujesz????

un_soleil

co ja tu robię o tej porze? ide spać dobranoc, kiły pod poduchy

un_soleil

Uuuuuuuuuuuuuuuuu co ja robie tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu co ty tuuuuuuuuuutaj robisz uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu???


Teraz dobrze???

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Słonce uuuuuuuuuuuuuuuuuu mówisz, że wysiadasz????
no coś Ty!!! co my niewiasty niewinne, niegodne tu same zrobimy??????!!!!!!

un_soleil

http://i238.photobucket.com/albums/ff268/NeonKnight51/shit.jpg

użytkownik usunięty
un_soleil

jako estetka jestem zniesmaczona ;PP
tak z nami ( a przynajmniej ze mną ) pogrywać nie można


wysiadaj

un_soleil

http://twofathoms.files.wordpress.com/2008/03/johnny-depp-hiltron.jpg musi wam on wystarczyć

użytkownik usunięty
un_soleil

hahahahahahahahahhaahaaaaa
jako estetka nie wiem który obrazek lepszy... to gówno czy ToO

Jezu. o_O

użytkownik usunięty
PannaMartyna

Słucham...

użytkownik usunięty

rozgrzesz mnie!!!!!

użytkownik usunięty

coś za coś :P

o T.K!!

To może rozwiąż sprawę z trollem?

użytkownik usunięty
ulterior_dreamer

Niech zgadnę... chcesz kupić trolla, tak?

użytkownik usunięty

rozgrzeszasz za trolla??????

Nakarm dzieci w Afryce o Jezu Jezusowy.
Szybko.

Astartte

Chce kupić trolla!

ulterior_dreamer

A pytałaś czy trol tego chce?
Widzę, że się tu stręczycielstwo rozwija...

Astartte

tu się wszystko rozwija...

użytkownik usunięty
ulterior_dreamer

... a niekiedy się cofa ;PPPP

użytkownik usunięty
un_soleil

No więc jak zwykle nie wiecie co to jest troll i9 trzeba was znowu uświadomić... no więc, troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chce ktoś kupić trolla?

Jestem spokojna...nie bije ludzi bez powodu...nie depcze trawników...nie kradnę czekolady ze sklepu... nie koffam Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeepa... więc dlaczego dlaczego dlaczego...

dlaczego troll i dlaczego T.K? I dlaczego razem???

ile kosztuje troll?

ulterior_dreamer

Pytasz ile kosztuje troll, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chce ktoś kupić trolla?


Haa ha ha!!! <śmiech wyższości> I co teraz T.K? ;p

Lady_From_Burton_World

Lady, chcesz mi sprzedać trolla, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. chce ktoś kupić trolla?



I co teraz Lady i T.K?!?!?!

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Pytasz, czy chce ktoś kupić trolla, ale nie wiesz, co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?





Uwielbiam tą fazę, bo jeszcze nikt jej nie przetrwał ]:->

Chcesz mi sprzedać trolla, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?


...mogłybyśmy tak bez końca. No przynajmniej do końca zagłady forum, która już się zbliża ;000

ulterior_dreamer

Tłumaczysz mi co to jest troll, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

Ja tak mogę i mogę... ;p

Ja chcę trolla ale nie wiem ile on kosztuję ........ >:))))))

użytkownik usunięty
MorganaBlackcat

Chcesz kupić trolla, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

Chcecie podrobić T.K. ale nie wiecie kto to jest T.K. T.K. to taki użytkownik Fw jeden na jeden. Chcecie podrobić T.K. ?

Czuję się oryginalna ;p

Lady_From_Burton_World

Lady to było co ja mówię/piszę żeby było jaśniej/ to jest świetne.:)))

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Chcecie podrobić T.K, ale nie wiecie,co to jest troll :D Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden, chcecie kupić trolla?

Trole wypier*alać mi stąd

użytkownik usunięty
un_soleil

jestem za... a nawet przeciw... ;)

użytkownik usunięty
un_soleil

słońce, mówisz, żeby wypier*alały, ale nie wiesz, czym one są. Trolll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

ja chce

Chę kupić Trolla, który jest małym zwierzątkiem jeden na jeden...

Beyond_Birthday

ale nie wiesz co to jest troll, to się nie martw ja tez nie wiem ale TK nam na pewno wytłumaczy co to jest troll.

Beyond_Birthday

Mówisz, że chcesz kupić trolla, który jest małym zwierzątkiem jeden na jeden, ale nie wiesz co to jest troll. Trolll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Chcesz sprzedać trolla, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

Lady_From_Burton_World

No jasne że chcę tylko nawet nie wiem cooo to jest Ten cholerny trollll i chyba się juuuużżżżż nigdy nie dowiem...:))))))))

MorganaBlackcat

A co to jest trollllllll?

Beyond_Birthday

O ja pier**** ! Jaki interesujacy temat. Zaczeliście od gowna a skonczyliście na trolach. Oooo, sory, po drodze jeszcze rzygi były. Aż mam jakis odlot po tym temie- włosy sie jeżą i to nie tylko na głowie.Poważnie.

batonbull

Chyba pierwszy raz na tym forum?

MorganaBlackcat

Kiedyś musiał być.Nerwy mi ....hmmmm;d Lubie takie ambitne tematy;p

batonbull

To dobrze bo to bardzo specyficzne forum .Tu są chyba same dziwne tematy.
Ja się już zdążyłam przyzwyczaić.Teraz to i tak jest spoks, w porównaniu z tym co tu było kiedyś.:)))))

MorganaBlackcat

Oka, na dziwne to ja jak na flaszke... soku pomarańczowego latem;d, ale ten nie jest dziwny tylko poniżej poziomu. Sorki, ale ten temat o fekaliach i innych wydzielinach zepsuł mi apetyt przy kolacji. Proponuje jednak pozostac przy tematach dotyczących filmow i Johnny'ego bo sie kibel zrobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones