Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

wielbiące Deppa za to z jakim kunsztem i perfekcją potrafi przeistaczać się w najróżniejsze postacie, co skłoniło mnie do głębokich przemyśleń na następujący bardzo interesujący wręcz fascynujący temat:
Czy Johnny Depp byłby w stanie zagrać gówno??? czy byłby w stanie przeistoczyć się w niezwykle wonną bryłę kału??? lub zwinnie poruszającego się w wodzie brązowego spławika??? hmmmmmmmmmmmmmmmmmm <myśli>

jaki trol? o gowno wam chodzi z tym trolem?

co wy o jakimś Trolu ciągle? O gówno wam chodzi z tym Trolem?

użytkownik usunięty
un_soleil

Słonce woli pasztet zajęczy...

radzę się przestawić na pasztet

użytkownik usunięty
un_soleil

Pytasz, o gówno nam chodzi z tym trollem, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden. Chcesz kupić trolla?

chce

użytkownik usunięty
un_soleil

Mówisz, że chcesz trolla, ale nie wiesz co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden, na jeden. Chcesz kupić trolla?

użytkownik usunięty

T.K już zaczyna mówić o sobie w liczbie mnogiej.......... uhh

T.K a w ryj nie chcesz czasem?

użytkownik usunięty
un_soleil

prawy czy lewy??

użytkownik usunięty
un_soleil

pytasz, czy czasem nie chcę w ryj, ale nie wiesz co to jest troll. troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden, chcesz kupić trolla?

użytkownik usunięty

mówiłam w imieniu ogółu :P

użytkownik usunięty

lewicy czy prawicy?

użytkownik usunięty

trudno stwierdzić jednoznacznie...

użytkownik usunięty

czyli odpowiedz c)

krwawicy.............

Ciekawa rozmowa się tu wywiązała, czyżby była nadzieja dla tego forum? ;)

T.K a ty dalej tego trolla sprzedać nie możesz...ech. Ma on jakąś datę ważności? ;p

Lady_From_Burton_World

Nadzieja dla forum, gdzie dyskutuje się o gównie, pasztecie zajęczym, trolach i podobnych wynalazkach?? Noooo, świetlana przyszłość... Już zapominając, kogo to forum dotyczy :D

użytkownik usunięty
Beyond_Birthday

masz coś do pasztetu zajeczego??!!!

a Dżony go lubi ;PP

W żadnym wypadku... Ale ja jeszcze proponuję do dyskusji włączyć temat jamnika... taaa

użytkownik usunięty
Beyond_Birthday

włączajta co chceta ja tam idę spać bo tak ;P

przepraszam za odswiezanie staroci ale jestem genialny i ten temat wciaz mnie bawi:)

un_soleil

Grunt to skromność no nie? :)

Yoko_ono

Nareszcie się odświeżyłeś ;P

Astartte

ooooooooooooo Szara zawstydzasz mnie:+

un_soleil

Buhahaha prawie mnie rok nie było na tym forum a dalej te debilne tematy żal!!

Ulcia_6

a chuj nas to obchodzi ze Cię rok nie było....................

un_soleil

W sumie nie powinnam się wypowiadać, bo nie umiem zakładać dobrych tematów, ale...ja bym była w samozachwycie, gdybym założyła nowy, równie genialny temat, a nie odgrzewała stary...ale co ja tam wiem ;p.

Lady_From_Burton_World

I jeszcze do Ulci- skoro wytrzymałaś rok bez tego forum to jestem pewna, że wytrzymasz kolejne 5 lat, przez które zdążysz wyrosnąć z używania słów typu "żal" i dostrzeżesz infantylność swoich postów.

Lady_From_Burton_World

Ale pamiętajmy nie możemy zapominać o czymś co jest wyjątkowe, genialne, twórcze.............................................:( aż mi łezka poszła..................................................................

un_soleil

Buhahahahahah ;D!!!! Tyle co mam wam do powiedzenia;D hahahaaahha xD jesteście naprawde śmieszni!! ;D

Ulcia_6

siachnięci

Ulcia_6

O tak, "Buhahahahahah" naprawdę wiele mówi.
Nie będę tracić czasu na Ciebie, do niektórych nic nie dociera.
Pustka...

Lady_From_Burton_World

No masz racje nie trać ;D





















Ulcia_6

enter ci się wcisnął

gosia2326

a mózg niestety nie

Gehenn

;D

Lady_From_Burton_World

Rok minął, a mózgu jak nie było tak nie ma.

Astartte

Astartte kiedyś miałaś nick szara? ;p

Ulcia_6

Nadal taki ma ;p

un_soleil

Jasne, że Johnny potrafiłby być kupą. A czy zrobiłby to? Zależy ile byś mu za to zapłacił.

un_soleil

kurde, przypomniałam sobie po kilku latach o Słoneczku. pospiesznie odwiedziłam Dżonego; Jego wątki wciąż top10 :'----)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones