Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

wielbiące Deppa za to z jakim kunsztem i perfekcją potrafi przeistaczać się w najróżniejsze postacie, co skłoniło mnie do głębokich przemyśleń na następujący bardzo interesujący wręcz fascynujący temat:
Czy Johnny Depp byłby w stanie zagrać gówno??? czy byłby w stanie przeistoczyć się w niezwykle wonną bryłę kału??? lub zwinnie poruszającego się w wodzie brązowego spławika??? hmmmmmmmmmmmmmmmmmm <myśli>

Edward_D__Woood

to batonblubelelle znana jako ćwokus pospolitus heheheheh

un_soleil

heheheheheh, co chcesz Batonku? może w ryj?

batonbull

" Lady from Burton world", co to za palant ten powyżej?

batonbull

Edward czy Słońce?

Ja tam bym ich od palantów nie wyzywała... tylko się nakręcą od tego ;)

Lady_From_Burton_World

Obaj. Ale wstepnie chodziło mi o to pierwsze zwierzątko , ktoremu sie wydaje że można komu "dać w ryj" przez internet. Ale to durne.... boshe.

Lady_From_Burton_World

Lady from Burton world to stary wyjadacz nie mało z nami przeszła szacun dla niej, wiec nie mieszaj jej w nasza rozmowę Balonico, koleżanki szukasz?

Edward_D__Woood

Edward ja Cie proszę tylko się nie denerwuj ja to załatwię.
Wypier*alaj stąd guma od dawna mi się nie podobasz.........

Lady_From_Burton_World

To ja wiem, dlatego z Toba gadam nie z nimi. Ale generalnie jak mnie ktoś od tumanow wyzywa to sie odzywam.

batonbull

heheheheheh dobra spoko nie denerwuje się, tylko niech ten tuman zejdzie mi z oczu

Edward_D__Woood

batonbull spokojnie... pierwsza rada na tym forum- wyluzuj. Druga- olej. Trzecia- nie bierz na poważnie...niczego ;)

I będzie dobrze...


Bo ta ostra rozmowa to chyba się niepotrzebnie wywiązała...

Lady_From_Burton_World

"stary wyjadacz"...uznam to za komplement ;p

Lady_From_Burton_World

hehehehehehehehehe

Edward_D__Woood

Już biegne bo sie strasznie boje dwoch debili....hehehehehehe.
całe szczeście że ci sie nie podobam uffff. I nie licz wiecej na jakąs odpowiedz- z oszołomami nie gadam. Może poszukaj sobie dobrego lekarza bo ci łeb z tej agresji wybuchnie.

batonbull

batonbull nie stosujesz sie do moich rad... a to niedobrze ;)

Lady_From_Burton_World

" Lady from Burton world"; A może dasz tez jakś rade innym zaczepnym g....?

batonbull

i właśnie o to cały czas chodziło........... żebyś się nie odzywała:)

Edward_D__Woood

heloooooł miałaś się nie odzywać Balonówo

un_soleil

Pisz sobie dalej o swoich gównach i..... papa malutki.

batonbull

odwal się od Słońca i pappapa duża

Edward_D__Woood

o, zgrozo... hahahahha

Beyond_Birthday

batonbull nie obraź się, bo ja tam nic do Ciebie nie mam, ale oni jednak zachowują się tak jak pisałam- myślisz, ze biorą to na poważnie? Taki styl...no chyba, ze sie mylę ;)

Lady_From_Burton_World

Styl? No chyba żartujesz. To normalne u Was że nowych ludzi traktuje sie jak szmaciarzy? Oj to przepraszam najmocniej.Może jednak powinnam posłuchac Twoich kolegow i sie stąd wynieść? Jak myślisz?

Edward_D__Woood

Ja pier*** nie wiedziałam że jesteście parą- przepraszam bardzo;d
Tobie też papa głupiutki.

batonbull

właśnie jesteśmy, wiec twoje przeprosiny są jak najbardziej na miejscu. Niestety nie przyjmujemy

Edward_D__Woood

O nowy rrromans nam sie szykuje!
Ech z tego Słońca to flirciarz ;p

Lady_From_Burton_World

Lady from Burton world nie znowu taki flirciarz, Edzia eh mam Cię na oku hahahahah

un_soleil

szkoda że nie na dupie

Edward_D__Woood

hehehheheheh

un_soleil

ehehhehhehheh

un_soleil

Jak nie? Z tego co pamietam z Szarą też próbowałes ;p...

Lady_From_Burton_World

Szara niezła laska ale to przeszłość, teraz liczy się tylko Edzia

użytkownik usunięty
un_soleil

fajny burdel...

"Styl? No chyba żartujesz. To normalne u Was że nowych ludzi traktuje sie jak szmaciarzy?"

Aj tam, po co tak ostro od razu? Szmaciarzy? Może po prostu Słońce się chciało trochę z Tobą podrażnić? ;) To forum nie jest poważne i nigdy nie będzie, więc ja bym po prostu nie brała niczego na serio...


" Oj to przepraszam najmocniej.Może jednak powinnam posłuchac Twoich kolegow i sie stąd wynieść? Jak myślisz?"


Jak dla mnie to możesz robić to co uważasz za słuszne... szkoda by było na początku już odchodzić...nie uważasz? Myślisz, ze ja też kiedyś nie dostałam ochrzanu od Słońca albo Edwarda (czy raczej Edzi ;)). Jejku, ile razy... Wojny się tu toczyły, jak na żadnym innym forum ;p Ale to nie jest od razu powód, żeby sobie iść. Przynajmniej dla mnie, bo ja jestem uparta jak mało kto i nie tak łatwo mnie wykurzyć ;p

No i nie bierz moich słów jako ataku na Ciebie czy coś takiego. Ja tu lubię wszystkich zasadniczo* ;p

*nie dotyczy stukniętych sweet fanek ;p

Lady_From_Burton_World

"szkoda by było na początku już odchodzić...nie uważasz? Myślisz, ze ja też kiedyś nie dostałam ochrzanu od Słońca albo Edwarda (czy raczej Edzi ;)".
Niby czego szkoda? Pisze wtedy jak mam o czym i z kim a tu widze pare g....., ktorzy nie maja wszystkich w domu wiec szukaja zaczepki na forum bo wiedza że nikt ich nie znajdzie i nie wpierdoli.Chyba szkoda mojego cennego czasu na coś takiego. Mam lepsze rzeczy do roboty niż wdawanie sie w głupie pyskówki z agresywnymi niewyżytymi frustratami.

Ochrzan? A niby kto dał prawo jakiemuś tam ........ żeby "ochrzaniał" kogokolwiek? Poza tym nie chciałabym żeby czytanie wyzwisk pod moim adresem i odpisywani na nie obniżyło mi iloraz. Dzieki.

batonbull

Batonbull. Kochanie. Zluzuj poślady. Lady tłumaczy Ci jak człowiekowi i robi wszystko, żebyś zrozumiała co dzieje się na filmwebie. Bo to co tyczy się całego fw, forum Deppa dotyczy podwójnie. Trzeba się nauczyć wyszukiwać w tematach tego co Cię interesuje i tam pisać, a nie krzyczeć, że szukało się konstruktywnej wymiany zdań. Myślałaś że znajdziesz ją w temacie o takim, a nie innym tytule? Dawno się tak nie uśmiałam.
I jako bezstronny obserwator powiem Ci, że jakbyś ich próby rozdrażnienia Cię obróciła w żart to by to inaczej wyglądało.
A jeśli już się kłócić to jeśli jest o co (mnie pierwszy raz z Edwardem poszło o film "Las Vegas Parano" co było jakąś totalną porażką, bo uwielbiam zarówno film jak i książkę) a nie w sprawach typu "mamo, a ten duży, zły Edward mnie przezywa!" ...

Słońce co Ty sobie myślisz? Rzucasz mnie?! Tylko się waż! Nie wiesz na co mnie stać, pożałujesz tego, zniszczę Cię! Zatrudnię najlepszych prawników, będziesz bankrutem!
Wyprowadzam się do Mamusi i zabieram ze sobą dzieci! :O

Astartte

Aha, a tak apropo wcześniejszej rozmowy to ja na fw siedzę już 2 lata i też co miałam do powiedzenia to już powiedziałam. Przynajmniej na forum Deppa.

Astartte

" "szkoda by było na początku już odchodzić...nie uważasz? Myślisz, ze ja też kiedyś nie dostałam ochrzanu od Słońca albo Edwarda (czy raczej Edzi ;)".
Niby czego szkoda?"

Mi tam by było szkoda, jak raz odwiedzę jakieś forum czy stronę to raczej tam wracam, tym bardziej jeśli dotyczy mojego ulubieńca. Ale może ty masz inaczej...

"Pisze wtedy jak mam o czym i z kim a tu widze pare g....., ktorzy nie maja wszystkich w domu wiec szukaja zaczepki na forum bo wiedza że nikt ich nie znajdzie i nie wpierdoli."

Spokojnie ;). Oni nie szukają zaczepki, po prostu TAK PISZĄ NA TYM FORUM. Ja tu jestem jednak dłużej niż ty i wiem, że po prostu taki mają styl..


"Chyba szkoda mojego cennego czasu na coś takiego. Mam lepsze rzeczy do roboty niż wdawanie sie w głupie pyskówki z agresywnymi niewyżytymi frustratami."

A jeśli tak to droga wolna, ja tam nie jestem na tym forum od przekonywania "Zostań, no proszę, zooooooostań!!!". Tyle, ze tej pyskówki by nie było, gdybyś zareagowała inaczej...

"Ochrzan? A niby kto dał prawo jakiemuś tam ........ żeby "ochrzaniał" kogokolwiek? Poza tym nie chciałabym żeby czytanie wyzwisk pod moim adresem i odpisywani na nie obniżyło mi iloraz. Dzieki."

Nikt. Ale to TYLKO forum. Jakaś forma zabawy... Zależy od tego Twoje życie? Albo zdrowie? Albo opinia? Nie. Olej to, gorsze rzeczy się zdarzają na świecie...

Szara, nie przypilnowałaś chłopa i Ci zwiał... ;)
Teraz to już tylko płacz i alimenty ;p

użytkownik usunięty
un_soleil

Będzie się działo... i dobrze, bo nudą wieje :/

Masz chyba racje coś tu nudno ostatnio, a tak a propos maż może jakiego trolla na zbyciu.:)))

użytkownik usunięty

rozdarcie wewnętrzne...

użytkownik usunięty

Oczywiście, że mam, chcesz kupić trolla?

Oczywiście tylko nie wiem................................................................

użytkownik usunięty

już moze lepiej pasztet ...

użytkownik usunięty

Ty mówisz, że nie wiesz, a Ty, że może lepiej pasztet, ale nie wiecie, co to jest troll. Troll to takie małe zwierzątko jeden na jeden, chcecie kupić trolla?

Pasztet to już jest ,niestety i to całkiem niezły.

użytkownik usunięty
MorganaBlackcat

macie coś do pasztetu??

MorganaBlackcat

A wiecie co to jest pasztet zajęczy?
Wyrywasz na imprezie największy pasztet i ruchasz aż zajęczy heheheeheheheeheheheheheeheheheheeh heheheheh eh heh



ps. Szara ty mnie nie chciałaś, więc teraz żałuj!!!

un_soleil

hehhhehheeheheheheeeh dobre

użytkownik usunięty
un_soleil

koszarowo XD

Słońce, chcesz kupić trolla?

użytkownik usunięty

nie dyskryminuj pasztetu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones