Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

ma niebywały talent, niewiele jest osoób które potrafią się odnaleść i w tym i w tym. a jemu się udało. 10/10

Corrie

Chyba jako aktor kina dla 10-latków. A i śpiewak z niego taki sobie. W
kategorii lanserki z premedytacją daję mu 10/10 :)

Corrie

Oj Corrie, o aktorstwie to Ty malutko wiesz...

Luku

Dajesz mu 10.10 bo jest Twoim ulubionym piosenkarzem... Choć metki "świetny", ja osobiście nie przypiąłbym ani w jednej dziedzinie, ani w drugiej, sorki. Dla mnie świetnym aktorem jest np. Jack Nicholson lub hm... John Wayne, Alain Delon czy też np. James Cagney. Ale sądzę iż jesteś zbyt młodziutka, by znać tak dobrych aktorów.

Luku

cóż gust to indywidualna sprawa jedni lubią Justina inni nie tak już zawsze będzie że jakaś gwiazda ma swoich zwolenników i przeciwników.

Corrie

Ja nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem, ale znam wielu świetnych aktorów, którzy nie tylko przeze mnie są uważani za świetnych. Niestety Justinowi baaardzo daleko do tego miana...

Luku

Mimo wszystko jest wszechstonnie uzdolniony. Wskażcie mi kogoś jeszcze, kto dysponuje dobrym głosem, dobrą prezencją, poza tym tańczy, a nawet komponuje muzykę, gra na pianinie. Także uważam, że muzycznie i rytmicznie to wielki talent. I piszę to nie dlatego, że jestem jego nastoletnią fanką, bo nie jestem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones