Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Najpierw coś o nowej plycie.
Plyta jest rewelacyjna! Uwielbiam "sexy back", "my love", "love stoned" etc. :)piosenki sa super!
justin ma swietny glos i talent taneczny! tanczyc poprostu bosko!
jest do tego bardzo zabawny i ma swietna charyzme, co zaprezentowal na MTV Europe Music Awards 2006. znakomicie spisal sie w roli prowadzacego. do tego dał nieziemski koncert wraz z Timbalandem! poprostu cudo! gala była wspaniała, m.in. dzieki niemu.
Justin Timberlake + Timbaland + Nelly Furtado (tez ja uwielbiam) = Wielka Trójca!
polecam wszystkim ta plyte!

a teraz cos dla tych, ktorzy uwazaja justina za Bóg wie kogo.
Zapewniam wszystkich antyfanow, ze justin wcale nie jest taka osoba, za jaka co poniektorzy go uwazaja. zmienil sie ogromnie! (wydaje mi sie, ze to za sprawa odejscia z N'Snyc). To juz nie ten slodki chłoptaś, ktory spiewal dziewczecym glosem w boysbandzie. To dojrzaly mezczyzna, ktora tworzy wspaniala muzyke!
wiele ludzi czepia sie rowniez jego zachowania... ze niby udaje Boga ... coz za bzdury! Justin jest jedynym z nielicznych gwiazd w hollywood, ktory nie przesadza z alkoholem, z imprezami, nie puszy się, nie zmienia kobiet jak rekawiczki, nie jest samolubem zapatrzonym tylko w wlasna dupe. To naprawde wspanialy, zabawny, pelen uroku i charyzmy wokalista!
wiekszosc nawet nie widziala go w akcji... czyta tylko ta obludna prase, w ktorej wypisuja bzdury nad bzdurami... i takie sa tego efekty!
ale zapewniam was, Justin to naprawde spoko facet, który tworzy wspaniałą muzyke.
pozdrawiam!

olciaa99

Zgadzam sie z Tobą w 100 %!! Justin to świetny, utalentowany i skromny facet! A Timbaland rządzi. Razem mają świetne kawałaki. Uwielbiam całą jego płytę, a ostatnio wręcz zakochałam się w " My Love"!! Znam cały tekst na pamięć ;]

Niedawno oglądałam wywiad z nim na MTV i to na prawdę niesamowity facet. Bardzo sympatyczny i skromny. A do tego bardzo zabawny i pelen haryzmy :))) Uwielbiem go !! Oby znalazło się wiecej takich jego fanów jak my! KOCHAM GO ZA MUZE, TANIEC I SEXY CIAłKO :*:*:*:

olciaa99

Zgadzam się w 100%...!!
Jak pierwszy raz zobaczyłam go w MTV (w teledysku Senorita) od razu się nim zainteresowałam... Od tamtej pory , do dziś, jest moim ulubionym piosenkarzem :) Ma niesamowity głos, poczucie humoru, charyzmę, jest skromny i... przystojny ;) (ale to już kwestia gustu :D) Na dodatek świetnie tańczy i ... beatboxuje! :D
Po roku milczenia nareszcie powrócił na scenę muzyczną i to w jakim stylu!

Denerwują mnie tylko ludzie, o których wspomniano wyżej..którzy "nie widzeli go w akcji" i z góry zakładają, że to "pedał" itp...Z takimi opiniami zetknęłam się nie raz.

Jako aktor Justin sprawdza się całkiem nieźle :) W "Edisonie" zagrał bardzo przyzwoicie i nie mam mu nic do zarzucenia ^^ Teraz tylko czekam na "Alpha Dog" Po zobaczeniu trailerów jestem mile zaskoczona :D I czytałam wiele pozytywnych opini na jego temat :)

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones