Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake
kryptonim_zajec

Diaz to jedna z moich ulubionych aktorek,więc domyślasz się jaki jest wybur.

kryptonim_zajec

Zdecydowanie Diaz pod każdym względem, a TY?

kryptonim_zajec

Diaz mnie wkurwia, a tej drugiej nie znam :p

kryptonim_zajec

Chyba nie jest ważne jaka my byśmy wybrali. Ważne jest jaką by wybrał Justin.

kryptonim_zajec

Britney Spears!!! Tworzyli zajebisty związek. Byli piękną aprą.

Promiscuous_Girl

Ja wole Cameron Diaz, ale Jessice też lubię. =]

kryptonim_zajec

Camero Diaz;] JEssica strasznie mnie irytuje nie wiem czemu...

kryptonim_zajec

Diaz jeśli już to tylko z czasów filmu "maska"... teraz juz taka ładna wcale nie jest...
A Biel... klasaaa sama w sobie

kryptonim_zajec

Cameron Diaz :) myślę że życie z ta kobieta to przygoda :) jest zawsze taka wesoła i pełna entuzjazmu. Może nie jest najpiękniejsza ale za to zawsze uśmiechnięta i do tego jak beka bahaha :D

kryptonim_zajec

Alysse Milano :D:D:D. A z tych to Cameron Diaz. Nie wiem dlaczego, ale Jessica nie przypadła mi do gustu.

Jessie_3

Diaz, Diaz, Diaz!

Biel nienawidzę ;-)

Claryn

No i Justin z Cameron lub Britney był
uśmiechnięty na zdjęciach prawie zawsze,
a z Jessiką rzadko się to zdarza, ma
taką obojętną minę. I dobrze :>

kryptonim_zajec

W ogóle Biel jest jakaś niedorobiona..
No i ma takie sztuczne zęby,
wyglądają jak u konia xD
Nienawidzę jej pod każdym
względem ;] Jest obrzydliwa..

To tylko moje skromne zdanie :)

Claryn

biel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 stanowczo

balerina

moim zdaniem przy biel się zmienił na gorsze, tak jakby ona go ograniczała a z cameron był bardzo szczęśliwy nawet nie wiem dlaczego się rozstali

Edie_Sedgwick_

Wszystkie jego trzy panie są piękne i bogate. Brytney - najmłodsza, Cameron - najmądrzejsza i Jesica - najskromniejsza. Każda na swój sposób jest wyjątkowa. Ponoć Justin startował też do Scarlet Johanson ale dostał kosza.

Edie_Sedgwick_

Justin rozstał się z Cameron z powodu niedoszłej teściowej czyli swojej mamy która nie aprobowała różnicy wieku pomiędzy nim a jego dziewczyną. Jednym zdaniem Cameron Diaz w oczach mamuśki była dla jej syna za stara, a on co nie stawia go w zbyt dobrym świetle postanowił zakończyć ten związek. Różnica wieku od razu była widoczna więc nie wiem po co taki chłoptaś bierze się z blisko 40-o letnie kobiety. Jedynym wytłumaczeniem jest chyba to że jego kumpel Asthon ma jeszcze starszą laskę - Demi Moore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones