Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Nie dość że profanuje przemysł muzyczny, to jeszcze swoją obecnością psuje jakość
filmów. Prosze, niech on skończy!

69dzony

A mnie się podoba to co on robi i życzę mu jeszcze więcej piosenek i filmów ;]

SelKicia

To sobie słuchaj, ale ja nie chce byc bombardowany jego muzycznymi "popisami" np. podczas słuchania radia. A jeżeli chce obejrzeć film ze wzgledu np. na reżysera taki pchający się do wszystkiego timberlejk psuje mi seans.

69dzony

Takich piosenkarzy jak on to jest akurat mało. Przemysł muzyczny to profanują osobistości typu Gaga. Jeśli chodzi o aktorkstwo to szału nie ma.

cav_filmaniak

Uważam że piosenkarzem jest bardzo dobrym,i dużo osób ma złe nastawienie przez to że śpiewa pop. Co do aktorstwa to uważam że za bardzo się nie ma czym popisać,ale może się wyrobi;p

aleksandra2332

też uważam ze dobrze spiewa, ale z tym popem to bym się nie zgadzała.. jego piosenki są raczej w klimatach R&b i hip hopu a aktorem jest dobrym

Merisia

No moim zdaniem jego piosenki podchodzą bardzo pod pop,oczywiście r&b też ale jednak.Nawet z ciekawości poszukałam i na jaką stronę internetową nie wchodzę,wszędzie na pierwszym miejscu u niego jest pop.
A czy aktorem jest dobrym moim zdaniem trudno ocenić,ponieważ filmy ,w których bierze udział nie należą do najlepszych(Guru Miłości,Edison,Open Road) jeszcze mam nadzieje wszystkich czymś zaskoczy

69dzony

Co do muzyki ma kilka fajnych kawałków, ale jako aktor jest kompletnie do bani.

The_BiLeK

Ja uważam, że nic za darmo nie ma. To, że sprzedał tyle płyt, jest popularny (może ostatnio rzadziej się pokazywał na różnego rodzaju imprezach, ale wciąż), o czymś świadczy, prawda? Ludzie decydujący się zatrudnić go do filmu też wiedzą, jak gra, i nikt nie weźmie beznadziejnego aktora, bo kazdy chce zeby jego film nie okazał się klapą. Zagrał w jednym filmie, ludziom się spodobało i zaczęli zatrudniać go do innych produkcji, i dobrze bo uważam że jest niezły.

69dzony

Był zajebisty w Social Network

69dzony

nie jestem jego fanką, ale muszę to przyznać że w The Social Network, zagrał bardzo dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones