Katarzyna Pośpiech

7,2
2 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Pośpiech

Właśnie się dowiedziałam, że Katarzyna Pośpiech to Jaga z Polskich Legend.
Piękna jest:)
Myślę, że teraz kariera ruszy z kopyta.

agnieszkagiera

Magia czarownicy! Ja się zakochałem :O

cacperro

Nie Ty jeden

cacperro

Oj tak :)

cacperro

Witam w klubie ;D szlag mnie trafia że o tej dziewczynie nie można znaleźć prawie nic w internecie ;) Piękna kobieta dobra aktorka i do tego śpiewa nieźle

marekwyszosiat

A co ona śpiewa?

mysleze

śpiewała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

marekwyszosiat

A myślałam, że posłucham, ale w tych przeglądach raczej więcej jest gry aktorskiej niż śpiewu, tak czy siak dzięki za odpowiedź.

mysleze

można gdzieś znaleźć filmik z PPA

mysleze

Ano śpiewa śpiewa :)) Śpiewałyśmy razem pewnego epizodu dawno temu :) Pośpiechowa jest naprawdę zdolna kobieta! I głosowo i aktorsko i pomysłowo... ;P Wierzcie na słowo ! :))

agnieszkagiera

Czarująca, jak na Babę Jagę przystało. Piękny odcień oczu, o ile to nie soczewki czy inne magiczne sztuczki.

agnieszkagiera

hehe, także tu zawitałam po zobaczeniu Jagi,
co za kobiecość, delikatność, elf :-) łał, oby się nie zmarnowała
trzymam za nią kciuki, mocno :-)

agnieszkagiera

Jak ją zobaczyłem w roli Jagi, zmieniłem zdanie na temat bab Jag

agnieszkagiera

Tak, riuszy z kopyta w Polsce... Gdzie nawet legendy telewizji muszą łapać się reklam bo z kinematografii zdechli by z głodu. W Polsce to się teraz liczą seriale takie jak Dlaczego Ja i Trudne sprawy a nie poważne kino...

killerek132

Pisząc kariera, miałam raczej na myśli to, że będzie dostawać dużo ciekawych propozycji - czego jej szczerze życzę, ponieważ uważam za osobę utalentowaną. Mam również nadzieję, że jest osobą mądrą i wybierając swój zawód zdawała sobie sprawę na jakie zarobki może liczyć w tej branży.

agnieszkagiera

Katarzyna Pośpiech jest etatową aktorką Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Fenomenalnie zagrała Małą Mi w spektaklu "Lato Muminków" Tove Jansson. Ma duży talent.

agnieszkagiera

Urodę ma ciekawą. Diaboliczną. Castingowcy to artyści dusz. To oni odpowiadają za 60% powodzenia filmu.
Bo każdy aktor się powtarza, jest dobry tylko w czymś tam. A oni maja dobrać komponenty aktorskie do filmu.
Reżyser to kucharz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones