Katherine Langford

7,6
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Langford

Zapada w pamięć i znakomicie wygrywa wszelkie skrajne emocje Hanny Baker. Mam nadzieję, że jeszcze o niej usłyszymy, jeśli będzie chciała kontynuować swoją karierę.

Radzimir_Radzmirowski

Mi też bardzo zapadła w pamięć.Dobrze gra i jest charakterystyczna ,ładna ,wygląda świeżo i naturalnie :) Chętnie zobaczyłabym ją w jakimś filmie zamiast w kółko patrzeć na te same aktorki.

Radzimir_Radzmirowski

Pytanie tylko, co z jej akcentem. Całe życie w Perth i nagle nie ma problemów by zagrać w amerykańskim filmie? Dziwne.

Radzimir_Radzmirowski

To ona tam przedstawia jakieś emocje?

Casslly

Definicja słowa "emocje" ewidentnie jest kompletnie obca. Emocje to inaczej silne poruszenie, wzruszenie, przejęcie, podniecenie; przeżywanie czegoś pod względem emocjonalnym, uczuciowym. Więc owszem - przedstawiła ich cały wachlarz. Szczęście, smutek, gniew, przerażenie, strach i jeszcze więcej. Jeżeli chcesz ponarzekać na drewniane aktorstwo przenieść się na stronę poświęconą Kristen Stewart - sztandarowy przykład drewna aktorskiego.
Tak ogółem, gratuluje idiotycznego komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones