Konrad Niewolski

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":947,"rate":3.9609292502639915,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":249,"rate":6.168674698795181,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":44,"rate":6.113636363636363,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":5,"name":"productionDesigner","above5p":false,"career":{"name":"scenograf"},"ranking":{"name":"Scenografii","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/productionDesigner"},"rating":{"count":42,"rate":7.619047619047619,"desc":"oceny","profession":"scenografii"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":21,"rate":4.476190476190476,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}}]
4,0
947 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Konrad Niewolski
 • To, co ostatnio publikuje ów "reżyser" nie jest godne określenia jako tylko niestosowne.
  Moim zdaniem osoba, kierująca się w stronę ludzi powinna się do wszystkich odnosić z szacunkiem (bądź przynajmniej ukrywać to, co sądzi o innych), gdyż tak naprawdę jego szacunek do innych zależy od tego jak popularne publikacje ów osoby będą.

  Ostatnio jednak Konrad Niewolski pozwala sobie na zbyt wiele, pisząc wprost w internecie, jak cytuję: "Nazywanie Strajkiem Kobiet garstki sfrustrowanych cycatych cw**i jest obelgą dla prawdziwych kobiet. Jak się nie podoba w kraju, to wypad, k***a, na bezludną wyspę i tam się kund*ić, a nie zatruwać umysły prawdziwym kobietom. Tyle, k***a, w temacie!".

  Uważam, że jest to dość karygodna i skandaliczna wypowiedź, jaką kieruje tak popularna osoba. Nie wiem, czy Niewolski sam uczestniczył jako aktor w filmie "Job, czyli ostatnia szara komórka", ale jak na miarę tego, co Konrad napisał, byłby idealnym kandydatem na aktora. Mam nadzieję, że za swoje słowa ten reżyser dość słono zapłaci w postaci drastycznego spadku oglądalności opublikowanych filmów.

 • Savorski Naprawdę dobrze napisane. Trafnie i bez ogródek!

 • Savorski Akurat o Strajku Kobiet napisał dosadnie ale zgodnie z prawdą. Nie od dziś wiadomo, że reżyser w PL nie może mieć prawicowych poglądów.

 • Dzida_86 On też nie ma prawicowych poglądów

  *Wandalizmem jest zbijanie szyb na przystankach, a nie szczanie na kościół. Nie lubię Kościoła katolickiego i nie kryję tego. Katolicyzm jest prymitywną formą wierzenia, a polskie społeczeństwo jest bardzo przegniłe katolicyzmem, stąd zero tolerancji i umiejętności wyobrażenia sobie czegokolwiek ponad dogmaty. Rozmawiałem z wieloma duchownymi. Jest wśród nich wielu mądrych ludzi, którzy chcą pomagać. Szkoda tylko, że znaleźli się w złej organizacji. *

 • Bordo_filmweb Zagłębiłem się nieco bardziej w działalność publiczną Niewolskiego i w tym kontekście przytoczona przez Ciebie wypowiedź jakoś mnie szczególnie nie dziwi. Ogólnie typ jest strasznym świrem.

 • Dzida_86 Co się stało panu Niewolskiemu?!

 • Savorski "Prawdziwe" Kobiety nie biorą udziału w tym cyrku. xD