Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że ta aktorka w każdym obrazie ma jedną i tę samą minę??? Na
czym polega fenomen tak fatalnej aktorki pozostaje dla mnie nieodgadnioną tajemnicą...

poisongirl2

jej fenomen polega na tym, że po prostu głupiutkim gimnazjalistkom robi się mokro na jej widok i uważają ją za jakieś bożyszcze aktorstwa (co jest oczywiście jakimś nieporozumieniem)

Kiken_

mokro na jej widok?

szakalaka_2

Cytuję koleżankę psychofankę zmierzchu "jest taka piękna i utalentowana, chciałabym nią być". I długie westchnienie. "Jest najlepszą aktorką wszechczasów".

poisongirl2

wg mnie jest bardzo ładna ale faktycznie mogłaby popracować nad tymi sznekami, no ale dopóki się nie wystruga to przynajmniej można na nią popatrzeć... Gadam jak lesbijka :/

poisongirl2

być może to jest tajemnica jej sukcesu, moze tego teraz ludzie potrzebują xDD ha ha

poisongirl2

Wszyscy którzy dobrze widzą mają takie same zdanie jak ty. Ci którzy mają inne ( że jest wspaniała itp ) raczej mają spore problemy ze wzrokiem. Obejrzyj https://www.youtube.com/watch?v=mcDojwTIC4Y
Patrzy na niego jak się dowiedziała że zabił jej rodzinę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones