Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Ona pokazuje dlaczego starożytni niedopuszczali kiedyś kobiet to bycia aktorkami

dime9765

Nawet te maski które nosilli miały więcej mimiki niż ona.

dime9765

Ciebie ktoś nie dopuścił do słownika chyba(lub szkoły).

Raiton

tak laluniu wiem ze nie z czasownikami oddzielnie i pisze sie do kads ale kogo ku*wa to obchodzi? bo mnie na przykład nie zwłaszcza gdy pisze w środku nocy wiec odposc sobie mała bo nie smieszysz

dime9765

mała? Dzieciaku, ogarnij lepiej ten słownik, chociaż to będzie za mało bo Ty nawet nie rozróżniasz płci.

Raiton

dobra masz mnie czlowieku. i co zamierzasz robic tu jakies bezsensowne kłótnie? dawaj dowal mi bo zaraz popuscisz. czepiasz sie takich gowien jak dretwa aktorka i zasady ortografii pewnie jestes niezrownowazony. ale spokojnie ja mam tak szczerze w dupie co piszesz poza tym ze to śmiesznie wyglada :)

Raiton

moze pooglądach te chińskie bajki? ciagle sie tam biją stres rozladujesz moze sie do kogos usmiechniesz.

dime9765

Nie jestem pewna czy chińskie bajki jemu by się przydały, a nie tobie. To w jaki sposób piszesz określa twoją inteligencję. Jest to forum, więc każdy powinien pisać po polsku, a nie po polskiemu. A w stosunku Raitona okazałeś się w sposób impertynencki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones