Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Zanim Kristen zagrała w Zmierzchu znałam ją z filmów takich jak 'Azyl' 'Wszystko za życie' ' Ucieczka w milczenie ' czy ' W świecie kobiet' i powiem szczerze bardzo mi się podobała! Ma świetny głos! W 'Speak' po prostu wypadła niesamowicie a była wtedy nastolatką. Całą sagę przeczytałam, podobały mi się te książki ale ja ogólnie kocham czytać, cała seria - nic wybitnego, przyjemnie się lecz ani to głębokie ani porywające. Filmy były już gorsze ale jakiś tam mam sentyment do sagi więc oglądałam - znowu bez rewelacji ale Kristen super! :) Filmy w których grała od zmierzchu nie są jakieś wybitne ale ja oglądałam je głównie ze względu na nią. Ona ma coś w sobie, głos, urodę, ogólny styl bycia który sprawia, ze mam ochotę ją oglądać na ekranie. Uważam, że niestety udział w realizacjach sagi jej zaszkodził, związek z Robertem też - nie rozumiem jego fenomenu. Ona jest ą z aktorek, które po porostu polubiłam jak była młodsza i bez względu na plotki i pomyłki nie przestaję jej lubić. Jest dojrzała i oryginalna, gra w fajnych filmach. życzę jej jak najlepiej i mam nadzieję, że gdy za jakiś czas szum w okół jej i zmierzchu/romansu/ roberta ucichnie będzie mogła rozwinąć skrzydła ;)

Oraffi

dla mnie też jest super aktorką lubię oglądać z nią filmy. nie którzy jej nie lubią( tylko nie wiem dlaczego --------PEWNIE ZAZDROSC I ZAL DUPE SCISKA ZE JEST BOGATA) skoro reżyserwowie dają jej rolę w filmie głownej bohaterki to musi coś w sobie mieć! mi się podoba jako kobieta i aktorka. niczego jej nie brakuje,

twojanazawsze18

Weź rozbieg i walnij tą pustą głową o ścianę.
Co to w ogóle za teksty "zazdrościcie jej kasy" ??? Masz 14 lat ? Wszyscy ludzie w tej branży są bogaci i co? Świat nienawidzi wszystkich aktorów? Są i ładniejsi i bogatsi od niej i co to ma do rzeczy? Świadczy to tylko o tym,że dla ciebie jest to ważne. Jest zatrudniana,bo reżyserzy wiedzą,ile mogą dzięki niej zarobić...ma dużo fanek takich jak ty,które ją wielbią po roli w zmierzchu a gdyby nie ta rola, o Kristen by nikt nie słyszał :D Chociażby jej najnowsza produkcja gdzie będzie nosić mundur...takich filmów jest na pęczki,ale tylko o tym będzie można usłyszeć,bo gra tam panna drewno,ale furory i tak nie zrobi...co najwyżej jakaś część nastolatek na to pójdzie,bo reszta woli oglądać pamiętniki wampirów.

panienka_2

Nie zapominajmy o sławnych rodzicach, którzy wkręcili ją do szoł-biznesu. :)

Armell

To też :P

panienka_2

Ja tam lubię Kristen. To prawda że ma coś w sobie a poza filmami wydaje się być naprawdę miłą osobą z poczuciem humoru:)

dastan3000

ahaaaa,jest zabawna po pachy...rzeczywiście,widać to zwłaszcza po jej zaangażowaniu w wywiadach i jej smętnej minie :D

panienka_2

xD na kids avards czy jak to tam się nazywa była zabawna. :)

panienka_2

co za wybuch złości, chyba jednak jest coś na rzeczy z tą zazdrością ;] nikt normalny się tu tak nie bulwersuje XD

CeeTallis

Szkoda,że dopiero teraz dołączasz do jakże ciekawej dyskusji. Widać,że lubisz dolewać oliwy do ognia i podsycać żar jeszcze bardziej skoro komentujesz coś co zostało zamknięte jakiś czas temu xD ehh te faneczki

panienka_2

Jaka spostrzegawczość.
Pozdrawiam ;]

Oraffi

dołączam się. poza tym tam, gdzie mieszka jest bardziej doceniana :) na jakimś portalu lekko spadała z miejsca 29 w top 500.
ja ją tam lubię i tyle.

Oraffi

Jest zdolna i zaczyna teraz dostawać coraz ciekawsze role!

aagnieszkkaa

Mi się wydaje, że osoby które jej nie lubią składają się z zazdrosnych fanek roberta, sfrustrowanych fanek zmierzchu, które w roli głównej bohaterki najchętniej widziałyby siebie, osób z kompleksami, którym się wydaje, że aktorka musi zawsze być wyspana, uśmiechnięta i przebrana jak na czerwony dywan, a reszta to osoby które po prostu widziały ją jedynie w zmierzchu. Ta rola nie pasowała do Kristen więc trudno się dziwić ,że nie wszystkim przypadła jej gra do gustu.

Oraffi

Kristen jest sobą i taka ja lubie :) i teraz wybiera niezłe propozycję, trzymam kciuki za nią :)

Oraffi

Oczywiście, bo każdy kto KONSTRUKTYWNIE krytykuje jest psychofanem Pattinsona a Stewart zazdrości "urody"/pieniędzy. Poza tym - to, że Ty lubisz Stewart nie oznacza, że inni muszą ją lubić. Zresztą - tutaj dyskutujemy chyba na temat filmów, a nie tego kto ile zarabia czy z kim sypia.

+ Dobrze wiedzieć, że aktorstwo polega na wcielaniu się w postacie do których się "pasuje". I naprawdę nie mam pojęcia jak dziewczyna, która nie mogła sobie poradzić z rolą zakochanej nastolatki może udźwignąć coś większego. :-)

Oraffi

teraz sie zapowiadaja fajne filmy na 2013 :) będzie sie działo :)

aagnieszkkaa

oj bedzie :)

malina1

w Camp X-ray będzie dyscyplina żołnierska, zdjęcia juz sa z planu, fajnie sie zapowiada :)

Oraffi

Ja też ją kocham :) Jest świetna i cudownie zagrała e wszystkich częściach Zmierzchu :)

Oraffi

dla mnie także jest świetną aktorką. Gra świetnie w filmach, zwłaszcza w Speak zagrała rewelacyjnie. Uważam że ma potencjał i go nie marnuje

Oraffi

Także bardzo lubię Kristen. Pierwszy raz zobaczyłem ją w Azylu i od tego czasu staram się na bieżąco oglądać filmy z jej udziałem.Wybiera dość różnorodne role i dobrze sobie z nimi radzi. Przykłady to Witajcie u Rileyów czy W drodze. Zmierzch też oglądałem i właściwie to Kristen spowodowała, że przekonałem się do całej sagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones