Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Wcale nie uważam, że Kristen Stewart to "drewno". Kristen ma specyficzną mimikę twarzy. Nie
zauważyliście, że wszyscy aktorzy/aktorki mają ten sam sposób grania? Każda osoba tak ma.
Weźmy np Charlize Theron (nie pamiętam/nie wiem czy dobrze napisałam). Ona gra też jedną
twarzą. Bo tak już jest. A tak naprawdę czepiacie się Kristen , bo grała w zmierzchu. To, że nie
jesteście fanami jakiegoś filmu, nie znaczy, że aktorka też jest do bani! Zobaczcie jej inne
produkcje typu Azyl gdzie zagrała u boku Foster. Ona przecież potrafi pokazywać emocje, widać po
niej! Zauważcie to.

poziomka28

Zdecydowanie popieram. Każdy aktor ma swoją charakterystyczną mimikę twarzy, ale ta Kris jest po prostu specyficzna. Weźmy takiego Johnny'ego on ma takie swoje "coś" jak mówi np i to widać i też mogę powiedzieć, że to aktor jednej miny, bo każdy człowiek taki jest.

poziomka28

Słucham??? Czy z tobą jest wszystko w porządku?! Porównujesz Kristen do Charlize i jeszcze mówisz,że "gra jedną twarzą" cokolwiek to oznacza ? Rozumiem,że ją lubisz,chcesz obronić,ale w ten sposób udowadniasz,że w ogóle nie znasz się na rzeczy i ośmieszasz się oczerniając jedną z najlepszych aktorek. Hahahaha...już gorzej napisać nie mogłaś. Zauważyłam śmieszną specyfikę u fanów Kristen, nagle wszyscy zaczynają odpierać zarzut drewna tym właśnie argumentem,iż ma swoją specyficzną minę :D Jaka tu komedia jest z wami. Owszem,ma specyficzną mimikę twarzy i właśnie przez to jest drewnem aktorskim.

Koleżankom poziomka i gonaa radzę obejrzeć chociaż Monster,Granice miłości,Daleka północ,Głowa w chmurach czy Żona astronauty a nie na podstawie 2-3 filmów wnioskować o jej talencie aktorskim i o "jednej grze twarzy".
Co do Deepa tak samo,zapewne ograniczyłyście się do PZK i jego nowszych produkcji,widać to po waszych komentarzach. Jesteście żałosne,wybaczcie,ale najlepszym aktorom zarzucacie takie bezpodstawne zarzuty i jeszcze porównujecie do tego beztalencia jakim jest Kristen. Weźcie się się ośmieszajcie i skoro macie wakacje zróbcie coś z tym,obejrzyjcie sobie dobre kino a nie jakieś 2-3 filmy z ostatnich paru lat.

panienka_2

Charlize podałam jako przykład. Może Ci się niepodobać to co napisałam, ale zachowaj to dla siebie.

poziomka28

To jest forum głuptasie,już się nie ośmieszaj ;)

użytkownik usunięty
poziomka28

Powiedz Meryl Streep, że gra jedną twarzą. Masz dziewczyno poczucie humoru.

Właśnie o niej pomyślałam :D

Wy mnie nie rozumiecie, chodziło mi bardziej o sposób grania, każdy aktor ma swój i inne postacie mają czasami te same odruchy itp

użytkownik usunięty
poziomka28

Meryl za każdym razem gra inaczej, nie ma jednego stylu. Kristen wręcz przeciwnie.

Jak uważasz

poziomka28

Tak się akurat składa,że tak myśli większość ludzi na świecie więc twoje przekomarzanie się jest pozbawione jakiegokolwiek sensu,już czas najwyższy żebyś przejrzała na oczy. Nie zabieraj się za coś o czym nie masz bladego pojęcia. Mówisz,że to my ją źle oceniamy za to,że zagrała w zmierzchu...cóż,ja twierdzę,że to ty składasz jej laury,bo zagrała w twoim ulubionym filmie a tylko dzięki tej roli o niej usłyszeliście więc wniosek jest jeden...gdyby nie zmierzch,Kristen by nie istniała.

panienka_2

Ne denerwuj się tak, aktorstwo to całe twoje życie czy jak?

poziomka28

uuuu kończą się pomysły :P Otóż nie,ale jak czytam takie wypociny jak twoje to myślę,że jakby z głupoty mogli produkować prąd to mogliby tylko z twojej zasilić połowę Polski.

Aż 8 dni zajęło ci wymyślanie riposty?

panienka_2

Nie, nie zajęło mi tyle, bo zalogowałam się dopiero dzisiaj, bo byłam za granicą.

panienka_2

Haters gonna hate, nudzi ci się i wszystkich hejtujesz?

poziomka28

Wiesz co to jest hejtowanie ? Kristen jest dla ciebie całym życiem,że nie odpuszczasz ? :D Widzę,że jednak istnieją ludzie,którzy nie chcą słuchać prawdy mimo,iż jest ona bolesna.

panienka_2

Nie jet moim całym życiem, nie przesiaduję całego dnia na kompie i nie piszę jaka ona jest wspaniała itp, uważam, że jest dobrą aktorką, ty uważasz inaczej, ale to nie jest powód do agresji, boli cię coś? Cały czas jedziesz, twoje życie jest aż takie smutne, że siedzisz całymi dniami na necie i krytykujesz wszystkich dookoła. I tak wiem co to znaczy hejtowanie.

poziomka28

UWIELBIAM TO JAK WSZYSTKIE FANKI KRISTEN PISZĄ WYPOCINY Z TEKSTEM O SMUTNYM ŻYCIU. HAHAHAHAHA serio dziewczyno,czy wszystko jest dobrze z twoją mózgownicą? Ten tekst jest tak stary,tak nudny i idiotyczny,że się tylko ośmieszasz. Krytykujesz innych,starasz się to robić tak żeby inni myśleli,że ci nie zależy a skutek jest odwrotny. I widać,że nie wiesz co to jest hejtowanie :D hahahahaha

poziomka28

dziecko się nudzi widzę

panienka_2

Ty znowu tutaj? :) Widzę że bardzo nie lubisz pani Steward! ;) A co myślisz o Emmie Watson?

dastan3000

Lubię odwiedzać to forum,bo jest ono zbieraniną zapatrzonych w nią fanek,z których czasem jest naprawdę niezły ubaw. Panny Stewart rzeczywiście nie trawię jak większość,jest ona prawdziwym anty talentem aktorskim.
A Emma o niebo lepsza,do grona wybitnych jej nie zaliczę na pewno,ale do worka z Kristen też jej nie wrzucę. Wszyscy ją kochają za Pottera ale ja już od dawna oglądając filmy z jej udziałem zapomniałam o Hermionie. W The Bling Ring zagrała dobrze a filmie Charlie miło się na nią patrzyło.

panienka_2

Uwielbiam Emme. To jedna z moich ulubionych młodych aktorek. Kristen Steward lubię i nic do niej nie mam. :) Ale większość jej fanek to niestety maniaczki Zmierzchu. Okej każdy lubi to co chce. To nic złego że są fankami/fanami filmu i aktoròw w nim grających. Ale te ich tematy na forum i komentarze często podchodzą pod trolling i pokazują w nich swoją głupotę. Przez ich zachowanie 80% osób które napiszą gdzieś że lubią Zmierzch czy Kristen Steward są linczowane. No ale te faneczki jednak gruubo przesadzają. Np. na forum o innej bardzo dobrej młodej aktorce- Jennifer Lawrence. Tam aż roi się od 13-latek które wypisują o niej głupoty. Może nie mogą się pogodzić z jej ogromnym sukcesem? :)

dastan3000

Ciekawi mnie fakt,iż w ogóle fani zmierzchu nie lubią fanów igrzysk...w większości przypadków,bo wyjątki są na szczęście

panienka_2

Bo w gazetach typu "Bravo" okrzyknięto Igrzyska mianem następcy Zmierzchu. Hahaha uśmiałem się! Żeby Zmierzch porównywać do Igrzysk? :O żarty. Zdecydowanie wolę trylogię IŚ. No a głupie faneczki nie mogą się pogodzić z sukcesem IŚ. Ponoć przebiły kasowo Zmierzch. No ale jak lubią Zmierzvh to nie znaczy że wszyscy powinni go lubieć a inne filmy i książki nie mają szans. Ludzie....

panienka_2

Co do Zmierzchu to przeczytałem całą sage +Drugie życie Bree Turner. Do tego zobaczyłem wszystkie filmy i mogę wystawić uczciwą ocenę. A większość tych sweet faneczek nie obejrzało ani nie przeczytało IŚ a komentują, krytykują i hejtują.

dastan3000

Nie wiem jak to można ze sobą porównywać...tematyka zupełnie o czym innym,nie ma tam żadnych wampirów itp. I IŚ nie są tak mdłe i infantylne jak Zmierzch ;p

panienka_2

Zgadzam się. W Igrzyskach Śmierci jest głębokie przesłanie i chodzi w nich o coś naprawdę ważnego. (mowa tu o całej trylogii) Nad nimi trzeba trochę pomyśleć, a całej historii Katniss Everdeen nie zapomina się tak szybko.

panienka_2

Rzadko wtrącam się w tak zajadłą dyskusję, ale tym razem zrobię wyjątek, bo zastanawiają mnie Twoje wypowiedzi. Poziomka rzeczowo napisała co myśli, podała przykład nikogo z nikim nie porównując, trzyma poziom chociaż ją prowokujesz( z pomocą innych )a Ty ujadasz, wyciągasz jakieś argumenty i teksty z przedszkola. Bez sensu.

inoaniak

A to co? Fikcyjne konto?

panienka_2

Dlaczego fikcyjne?

panienka_2

Większość ludzi ocenia ją na podstawie "Zmierzchu", bo innych filmów z jej udziałem nie oglądali. Nie lubisz zmierzchu, ok - masz inne zdanie ja to szanuję, ale dlaczego nie zobaczysz innych filmów z jej udziałem?

Nawet nie trzeba pisać o grze aktorskiej Meryl. Każdy wie że jest rewelacyjna. A Kristen Steward gra jedną twarzą tyle że jest kilka filmów w których naprawdę dobrze wypadła. Np. "Ucieczka w milczenie". I tak większość ocenia ją tylko po Zmierzchu w którym właściwie zagrała ok. :D

dastan3000

Właśnie o to mi chodziło ;)

poziomka28

;) Myślę że Kristen jeszcze będzie miała szansę pokazać co potrafi.

poziomka28

Problem w tym, że Stewart ma wszędzie tą samą minę.

poziomka28

trudnee sprawyy : )

poziomka28

Drewno jak drewno, ale niech ona wreszcie tą buzie zamyka. Tragedia.

poziomka28

zgadzam się z Tobą, obejrzałam przynajmniej 4 filmy z jej udziałem (+ zmierzch) i również stwierdzam, że nie gra źle i z jej mimiką jest ok ;)

queero

:) Wreszcie ktoś zauważył! :)))

poziomka28

Specyficzna mimika twarzy haha, dobre. Wygląda jakby miała "zjazd" po szufli fety. Osobiście nie mogę przetrawić jej gry, a filmy z jej udziałem to dla mnie droga przez mękę.

poziomka28

nie jestem wielką fanką Kristen, ale w niektórych filmach wypadła naprawdę dobrze. przyznam, że po obejrzeniu Zmierzchu też miałam o niej złe zdanie. ale potem obejrzałam The Runaways, Wszystko za życie, W drodze czy Witamy u Riley'ów i musiałam zmienić zdanie. przykre, że dzięki Zmierzchowi stała się rozpoznawalna, bo ten film nie jest w stanie wykreować czyichś zdolności. i teraz rola Belli będzie jej ciązyła na plecach do końca.

użytkownik usunięty
poziomka28

Ja obejrzałam wszystkie części Zmierzchu i Śnieżkę i łowcę i mogę stwierdzić, że w obydwu filmach ma taką samą twarz. Nie ważne czy uprawia seks z ukochanym, przytula ojca, czy czeka na śmierć z ręki łowcy. Jak w takich chwilach można nie okazywać emocji?! A jeśli nie potrafi się przystosować do sytuacji w filmie, to po prostu znaczy, że jest kiepską aktorką.
Oto moje zdanie.

użytkownik usunięty
poziomka28

A już najbardziej wkurzające są te jej ciągle otwarte usta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones