Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Nie wiem co ludzie wogóle w niej widzą. Oglądałam kilka filmów z jej udziałem i miałam
wrażenie wrażenie że tylko stoi i nic nie robi. Totalne beztalencie!!! Brzydka i marna
aktoreczka. Żygać mi się chce jak ją widzę. Myśli że jak sobie poderwała pattinsona to jest
super. Nieeee!!!! Nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje!

Ms_Olaberry

no a mało to takich osób nie trzeba sobie marnować na to czasu Pozdrawiam :)

Ms_Olaberry

Dlatego "doceniono" ją złotą maliną,wreszcie :D
Zauważ,że Kristen uwielbiają głownie nastolatki nie mające gustu,uwielbiające takie gnioty bez żadnej treści jak zmierzch czy pamiętniki wampirów. Normalny człowiek widzi w niej drewno :)

panienka_2

Oj,trochę się zapędziłaś!!!Co ty masz do TVD?pfff

ElenaGilbert123

To kolejna mdła i banalna historia o wampirach,motyw zerżnięty ze zmierzchu,dziewczyna i dwóch superbohaterów. To jest dobre tylko dla nastolatek,bo w żadnym wypadku nie jest to dobre kino.

panienka_2

Być może serial jest trochę podobny, ale książka została napisana i wydana wcześniej, więc nie może być ''zerżnięta ze zmierzchu''!!! I każdy ma inny gust!Jeżeli uważasz, że kiedy ktoś ogląda Zmierzch,czy TVD nie ma gustu, to sama się nie znasz!

ElenaGilbert123

Określenie "nie ma gustu" ma charakter ironiczny,gdyż dokładniej świadczy to o tym,iż ten gust jest mizerny i daleki od pewnych standardów. Zerżnięty czy nie,to w tym przypadku nie ma znaczenia,bo TVD i tak prezentuje godny politowania poziom i twoje liczne wykrzykniki tego raczej nie zmienią. Mam koleżankę,która lubi oba te filmy,ale przynajmniej nie robi z nich wielkich arcydzieł i umie przyznać,że to typowy film dla nastolatek...ale go lubi więc ogląda. To się nazywa obiektywna opinia. Tak na przyszłość...komentarze typu "sama się nie znasz" i jeszcze te wykrzykniki informują mnie,że mam do czynienia z jakąś nastolatką albo po prostu osobą,która jest rozchwiana emocjonalnie,bo pierwszy raz widzę taką reakcję.

panienka_2

Oh, konwersacja z tobą nie ma sensu. I tak zawsze musi wyjść na twoje! A co do ''pierwszy raz widzę taką reakcję'' - mało jeszcze widziałaś! Ja twojego gustu nie komentuję chociaż znacznie różni się od mojego. Ale ja nie obrażam ciebie i twojego gustu, osoba dojrzała ( za jaką prawdopodobnie się uważasz ) by tak nie postąpiła. ''de gustibus non disputandum''

ElenaGilbert123

Pytasz się to odpowiadam. Nie zachowuj się jak dziecko.

Ms_Olaberry

ewentualnie to Kristen NIENAWIDZISZ, a tak przy okazji to trochę się spóźnili z tą złotą maliną, bo moim zdaniem ona i Pattinson powinni zgarniać je za Zmierzch co roku jak byli nominowani, a nie tylko na zakończenie swej wampirzej kariery =D

użytkownik usunięty
Ms_Olaberry

nienawidzę* słownik się kłania.

wiele to wnosi do rozmowy.

użytkownik usunięty
Ofeflia

może wniesie w Polsce umiejętność wysławiania się poprzez mówienie i pisanie.

użytkownik usunięty
Ms_Olaberry

A o Pattinsonie to nic nie na piszesz dziecinko?

Ms_Olaberry

Wypowiedz na poziomie gimbusa. Kogo to interesuje, że jej nienawidzisz? Takie opinie zachowaj dla siebie. Temat bezsensu i najlepiej do kosza, nic nie wnosi.

Ms_Olaberry

jak co to: nienawidzę i rzygać :) słownik się kłania, polecam czasem zajrzeć. i nie sądzę, że ona sobie coś myśli, bo poderwała Pattisona, może skończyłaś psychologię i potrafisz to wyczytać z jej oczu? XD Brzydka też nie jest, to że krzywi twarz nie znaczy, że jest brzydka. Jest bardzo ładną, młodą, zgrabną kobietą, która powinna zajmować się czymś innym niż aktorstwem, bo widać jak ją to męczy. Ciekawe jaka z ciebie piękność, skoro ją uważasz za brzydką. Gimbaza...

użytkownik usunięty
CeeTallis

bez przesady z tą zgrabnością ;]
według mnie aktorka jednej miny, w każdym filmie...

a w którym miejscu jest niezgrabna?

użytkownik usunięty
CeeTallis

a w którym miejscu można być niezgrabnym?

co za głupie pytanie, w każdym, można mieć niezgrabne poszczególne części ciała lub całą sylwetkę. Powtarzam więc moje pytanie, w którym miejscu Kristen jest niezgrabna skoro piszesz "bez przesady z tą zgrabnością ;]"

użytkownik usunięty
CeeTallis

skoro sama pisałaś o jej wyglądzie to się domyśl o co chodzi... A chodzi o całokształt. Jeszcze jakieś pytania? A może mnie wyzwiesz bo mam inne zdanie niż Ty?

tak tak, dobranoc XD

użytkownik usunięty
Ms_Olaberry

Hejterom mówimy stanowcze NIE.

Ms_Olaberry

Możesz nie lubić, a nawet nienawidzieć Kristen, ale to nie oznacza, że masz to wyrażać w taki sposób. Stwierdzenie, że rzygać ci się chce jak ją widzisz jest niekulturalne. Co do urody, gusta są różne, ja na przykład uważam, że jest nawet ładna.

Ms_Olaberry

To że Ją bez powodu objedziesz nie sprawi, że facet z tobą będzie, postaraj się z tym pogodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones