Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Zastanawiałam się, co takiego sprawiło, że ta osoba dostaje jakiekolwiek role? Nie ma warsztatu aktorskiego, gra na poziomie szkolnego przedstawienia, osoba jednej miny bez wyrazu i umiejętności.
Nie rozumiałam jak to się dzieje, dopóki nie przeczytałam tego:

Jej matką jest scenarzystka i reżyserka Jules Mann-Stewart, natomiast ojcem telewizyjny producent John Stewart, pracujący dla amerykańskiej stacji telewizyjnej FOX.

No i już wiem :)

RosieMader

Dlatego gdybym była jej rodzicem, to bym trzymala w domu i za nic nie pozwolila pojawic sie na ekranie. Albo przynajmniej popracowala nad mimika, bo tyle bylo juz zartow na ten temat...

kokosowedropsy

Wszak dzieci wpływowych rodziców korzystają tylko i wyłącznie ze swoich talentów, nigdy z pomocy rodziców. Zwłaszcza tych pracujących w telewizji. Ona musi mieć talent....

RosieMader

To normalne,że dzieci wpływowych rodziców kończą w tym samym biznesie...ale takiego drewna dawno nie było.

panienka_2

Dziwi mnie jednak to, ze ktos jeszcze chce ja angazowac, tym bardziej, ze dostala 2 zlote maliny.

kokosowedropsy

Ale widzisz,nastolatki mają to gdzieś i zapewniają jej widownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones