Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Pierwszy kontakt z tą aktorka miałem w tym całym Zmierzchu. Poszedłem za głosem ludu, wszędzie pisano o niej że jest pusta aktorką, psuje role głównej bohaterki i takie tam. Wiec nie szukałem na siłę filmów z jej udziałem. Co jakiś czas, przypadkiem a to tu a to tam się coś obejrzało. Zainteresowałem się tematyką filmów takich jak ''Ucieczka w milczenie''. I mając na uwadze to co do tej pory oglądałem i po obejrzeniu tego filmu, wyrobiłem sobie własne zdanie.


Gdzie ona zile zagrała? W każdym film jaki gra da się oglądać, w każdym da się ją oglądać i na prawdę ni widzę słabo zagranej roli.

nie znam jej prywatnie, nie chce wiec oceniać, wiem tyle co pisze się w mediach, a że nei pisze się za dobrze to pewnie wiekszosć zile ją odbiera jako aktorkę.

bytrek

No cóż... taki lud.

bytrek

Co to znaczy "zile" synku?
Nieprzychylne artykuły w mediach odnoszące się do jej lekkich obyczajów zaczęły się dopiero przed premierą ostatniej części tego g*wna a już wcześniej była uważana za drewno,za to przy premierze Śnieżki...uznano,iż nie jest już drewnem a całym lasem. Także negatywne opinie odnoszące się do jej gry były od samego początku a śmieszne jest to,że tego nie zmienicie xD Dlatego wasza irytacja sięga zenitu i narzekacie na "lud" xD

victrish

na nikogo nie narzekam

bytrek

Zgadzam się. A po roli w The cake eaters naprawdę uważam ją za DOBRĄ aktorkę. i piękną!!!

tsch

To, że aktorka jest piękna (według ciebie, nie komentuję bo to kwestia gustu) jest jakimś argumentem na jej korzyść?

Wewonia

No pewnie! :)

tsch

No nie wiem, filmy z samymi pięknościami są trochę nierzeczywiste. Ja doceniam raczej naturalizm :) Ale co kto lubi ;)

bytrek

Zgadzam się! Obejrzałam całe 12 filmów z jej udziałem (z czego 4 to zmierzch, etc.) i od razu stwierdziłam, że dobra, może i w zmierzchu bardzo słabo wypadła, ale w reszcie filmów gra naprawdę dobrze, I te negatywne opinie wystawiają chyba ci co tylko oglądali ją w zmierzchu, a nie raczyli juz sięgnąć dalej.

martoos16

ok, ale miała do dyspozycji 5 części, by się rozwinąć, czy zatem dobra aktorka nie wykorzystałaby takiej szansy?

eLAeM

Ogólnie bohaterka Zmierzchu którą gra Kristen jest taka flegmatyczna....
Wszystkim tym którzy myślą, że Kristen zle gra proponuję obejrzeć "The Runaways : Prawdziwa historia"

eLAeM

Sęk nie tkwi w jej grze aktorskiej, tylko w postaci jaką musiała zagrać. To Bella była taka flegmatyczna, wiecznie w dołku i niezadowolona, więc tak ją Kristen zagrała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones