Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

ma wyjątkowo bogatą mimikę.

Leira_filmweb

10/10 :D padłem;)haha

Leira_filmweb

ja ją nazywam aktorką jednej miny. Ciekawe czy reżyser nie jest poirytowany jej grą gdy każe jej zagrać lęk, strach lub radość, a ona wciąż prezentuje ten sam głupkowaty wyraz twarzy. Swoją drogą ciekawe jak pokonała konkurentki na castingach ;-)

krokodyl86

"Jej matką jest scenarzystka i reżyserka Jules Mann-Stewart, natomiast ojcem telewizyjny producent John Stewart, pracujący dla amerykańskiej stacji telewizyjnej FOX."

teraz już wiesz?;-)heh kompletne beztalencie i pasztet ciagniety za uszy przez rodziców

Edmond__Dantes

Z tym pasztetem się nie zgodzę. Fakt, urodą nie grzeszy ale według mnie wygląda jak przeciętna dziewczyna z sąsiedztwa. Widziałam ładniejsze ale brzydsze niestety też.

andziula1120

Zgodzę się, że sa gorsze ale o pasztecie mowie o niej przyjmując standarty filmowe. Przyznasz chyba, że do jedną z mniej urodziwych aktorek. Na tle innych młodych gwiazdek zza ocenau prezentuje się bardzo, bardzo słabo.

Edmond__Dantes

Przyznają rację, na tle innych aktorek, zwłaszcza w podobnym wieku wypada słabo

Leira_filmweb

Owszem. Ma aż jedną minę.

muppet90

ma taka mine jakby non stop przebywala w pomieszczeniu gdzie ktos puszcza baki -beztalencie absolutne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones