Laura Jill Ramsey

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/278915/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":824,"rate":6.760922330097087,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/278915/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":10,"rate":7.2,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
824 oceny gry aktorskiej
Laura Ramsey
Laura Jill Ramsey urodziła się 14 listopada 1982 roku w Brandon, (Wisconsin, USA). Krótko po ukończeniu Laconia High School w Rosendale wyjechała do Los Angeles, gdzie pracowała jako kelnerka w restauracji przy Sunset Boulevard. Właśnie tam została zauważona przez menedżerkę, Lenę Roklin, która zaproponowała jej udanie się na casting do filmu "The Real Cancun". Ostatecznie Laura go wygrała.

Początkowo otrzymywała głównie role drugoplanowe, jednak w 2006 roku została zaangażowana do głośnej produkcji reżyserii Renny Harlina - "Pakt Milczenia". Wkrótce potem rozpoczęła pracę na planie horroru będącego ekranizacją bestsellerowej powieści Scotta Smitha - "Ruiny". W 2011 roku wystąpiła u boku Christophera Walkena w filmie kryminalnym - "Zabić Irlandczyka".

W 2008 roku znalazła się na liście "The Hottest Women of Fall" magazynu
Maxim za rolę w serialu "Mad Men". Laura założyła również firmę
Grim Entertainment.

Jest wysportowana, uwielbia grę w koszykówkę, siatkówkę, pływanie, gimnastykę oraz jazdę na rolkach. Do jej pasji należy również muzyka, Laura potrafi grać na saksofonie altowym oraz pianinie.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 14 listopada 1982

miejsce urodzenia: Brandon, Wisconsin, USA

wzrost: 160 cm

W 2001 roku ukończyła Laconia High School w Rosendale (Wisconsin, USA).
Była rozważana do roli Dawn w filmie "Paragraf 44", jednak ostatecznie w postać wcieliła się Deborah Ann Woll.
Ubiegała się o tytułową rolę w filmie "Egzorcyzmy Emily Rose". Ostatecznie angaż dostała Jennifer Carpenter.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych