Odtwórz Zwiastun nr 1 1:27

Zobacz Duet na żółtych papierach zwiastun

Film

Are You Here

2013 1 godz. 52 min.
5,2 4 887
ocen
5,2 10 4887
2 901
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"563800","linkUrl":"/film/Duet+na+%C5%BC%C3%B3%C5%82tych+papierach-2013-563800","alt":"Duet na żółtych papierach","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/00/563800/7664511.2.jpg"}
Dwóch najlepszych przyjaciół z dzieciństwa wraca do miasta, w którym się wychowywali. Tam mężczyźni dowiadują się, że odziedziczyli sporą sumę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Duet na żółtych papierach
Duet na żółtych papierach (2013) Zwiastun nr 1 1:27
Duet na żółtych papierach | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Dwaj najlepsi przyjaciele z dzieciństwa postanawiają wrócić do miasta, w którym razem się wychowywali. Żyjący w separacji z rodziną ojciec, jednego z głównych bohaterów, umiera. Mężczyźni dowiadują się o sporej sumie pieniędzy odziedziczonej w spadku. Co wyniknie z ich podróży w rodzinne strony?

Dwaj najlepsi przyjaciele z dzieciństwa postanawiają wrócić do miasta, w którym razem się wychowywali. Żyjący w separacji z rodziną ojciec, jednego z głównych bohaterów, umiera. Mężczyźni dowiadują się o sporej sumie pieniędzy odziedziczonej w spadku. Co wyniknie z ich podróży w rodzinne strony?

studio
Gilbert Films
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Are You Here
inne tytuły
Duet na żółtych papierach Polska
You Are here (tytuł roboczy) USA
Are You Here Nowa Zelandia
Więcej...
Początkowo główne role mieli zagrać Jennifer Aniston i Bradley Cooper.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Winston-Salem, Madison, Boonville i Greensboro (Karolina Północna, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Smiechom nie bylo konca

  klapeknamelanzu ocenił(a) film na 4

  Gdzie się podziala humorystycznosc filmu? Owszem, mozna bylo wyczuc lekki humor pojawiajacy sie co kilkanascie minut, aczkolwiek to bylo zbyt malo, zeby wlepic pod kategorie komedia. Nie polecam dla osob, ktore licza na spora dawke zartobliwosci w filmie, gdyz takiej nie znajdziecie.

 • I co z końcem?

  inezz_21 ocenił(a) film na 7

  Film kategorycznie nie pasujący do standardowych kategorii filmowych. Reżyser przekazuje informacje w ukryty sposób, nie pokazuje Ci wprost co się dzieje z bohaterami, trzeba odgadnąć poszczególne fragmenty filmu, aby dowiedzieć się więcej. Film jak najbardziej interesujący i niekonwencjonalny. Aby ... więcej

 • Fajny i pozytywny film.

  jazdowicz2666 ocenił(a) film na 7

  Może nie jest za bardzo śmieszny,ale przyjemnie się go ogląda.Jedynie co na minus to głupie zakończenie,takie zupełnie jak by na siłę było zrobione i bez pomysłu.Oceniam 7/10 i polecam.

  3
  • Kiepskie zakończenie

   2222 ocenił(a) film na 3

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   1
   • Dobry, lekki film dla inteligentnego widza. Polecam!

    spicer ocenił(a) film na 9

    Nie jest to jakieś wybitne kino, po prostu klasyczny, dobry film – ale o mądrych rzeczach, ze świetnymi dialogami i inteligentną ironią. Ogląda się lekko, a jednocześnie sporo w nim jest subtelnie przemyconych prostych, ale ważnych prawd. Taka ... więcej

    2