Louis C.K. 

Louis Szekely

7,3
1 901 ocen gry aktorskiej
Louis C.K.

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 12 września 1967

miejsce urodzenia: Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, USA

wzrost: 183 cm

Emmy
Zdobył 2 nagrody Emmy, 9 innych nagród oraz 37 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Alix Bailey (1995 - 2008, rozwód); 2 córki: Kitty i Mary Louise (ur. 2005)
Ukończył Newton North High School w Newton (Massachusetts, USA).
Ma trzy siostry.
W filmie "Blue Jasmine" miał zagrać rolę, w którą ostatecznie wcielił się  Andrew Dice Clay. Woody Allen, który był reżyserem, stwierdził, że Louis nie pasował do niej, gdyż wygląda na zbyt miłego człowieka i zaproponował mu zagranie innej postaci.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dziwie się , że nie ma żadnej opinii, jego stand upy są świetne, polecam też serial LOUIE

Jego show "Oh My God" z 2013 to najlepszy stand-up jaki kiedykolwiek widziałem. Oswoić tak mroczny świat jakim go przedstawia Louis to wielka sztuka, a jemu się to tam udało w 100 procentach. Genialny komik.

Można by o nim wiele powiedzieć, że jest gruby, rudy a zarazem łysy i co tam jeszcze chcecie. Ale słowa, które najbardziej opisują jego twórczość to słowa, które ktoś kiedyś powiedział na określenie pisarstwa Vonneguta, mianowicie chowa gorzkie pigułki pod słodką, cukrową otoczką. Najpierw jest hahaha, potem człowiek...

więcej

pt. Hilarious jest mega! Z resztą każdy jest przynajmniej dobry, jeśli nie bardzo dobry, ale ten, myślę, zasługuje na uwagę.
Każdy jego występ jest mega warsztatowy. Widać, że ma dopracowane chyba wszystko. Zaczyna czymś niepozornym, niby nic, a potem nawiązuję tym do różnych tematów, różnych sfer życia.
Poza tym...

więcej

W serialu jego życie jest ponure, smutne. Louis się miota, nie jest duszą towarzystwa, życie wydaje się go nie cieszyć, a przytłaczać. Natomiast kiedy wychodzi na scenę, zdaje się odżywać, być w swoim żywiole. Podczas monologów często się śmieje, mówi z pasją, bije od niego pozytywna energia. W życiu nie uśmiecha się...

więcej