Maaya Sakamoto

[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/164203/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":406,"rate":8.682266009852217,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytorka"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/164203/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":12,"rate":8.833333333333334,"desc":"ocen","profession":"muzyki"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/164203/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":11,"rate":8.363636363636363,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,7
406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maaya Sakamoto
  • Uwielbiam jej piosenki i głos. Ostatnoi słyszałam, zę jest lesbiją, nie mogę nigdzie znaleźć ani jasnego potwierdzenia ani zaprzeczenia, więc tylko przyglądam się netowym pltkom.

• Ayu_rin gdzie to słyszałaś? też zaczęłam szukać, kiedy przeczytałam Twój komentarz, ale z marnym skutkiem XD
    kocham jej głos, mam wszystkie jej albumy. muszę się jeszcze do OSTów dorwać. anime z jej udziałem widziałam mało, ale w piosenkach sprawuje się znakomicie.

• Ayu_rin raczej nie, od niedawna mężatka :)
    co ciekawe, razem grali w Kara no Kyoukai jedną z najpiękniejszych par anime! do tego jeszcze Haruhi i Hikaru z Ouran :D

• NikaBlack No ba.. zakończenie KnK średnio mi się podobało (co obniżyło moją ocenę niestety), ALE... zrobiło swoje *cackle*
    Nie zapomnij jeszcze o Aerith i Zack'u z Final Fantasy VII: Crisis Core :>

• szopuuu nie mogę zapomniec, gdyż nie oglądałam :D
    i mówcie co chcecie, ale przy siódmym filmie się popłakałam :))