Maciej Ślesicki

Maciej Wojciech Ślesicki

7,2
893 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Ślesicki

Ale to reżyser, która ma swój styl, a to ważne u twórców.

LukaszJarosz25

Znów się będę kłócił sam ze sobą, do tego publicznie :P Teraz uważam inaczej. Zatarły mi się w pamięci jego filmy, ale jestem pewien jednego. Że to nie reżyser ze stylem. Że jednak jego produkcje są mieszaniną czyichś stylów, albo prościej - gatunków. W moim mniemaniu to nie jest styl.

LukaszJarosz25

dla mnie tylko dobre było widowisko "tata" , 13 posterunek?zrzynka z Cienkiej niebieskiej linii.. Sara? Leon i Lolita + plus jechanie na kontrowersji nagiej 16nastki... Show? -My Little Eye.. +coś czym mnie wkur wił w tym filmie dosadnie.. zerznął scenę z Lotu nad kukułczym gniazdem ale to jak to zrobił , sekunda w sekundę identyczna. Koleś po tym u mnie zdobył miano tandeciarza i leniucha a nie reżysera

SWoland

Możesz przypomnieć o jaką scenę z Show chodzi?

Generalnie, jak ktoś ukradnie ale ładnie, to jak z nieba spadnie. Ale właśnie - ładnie.

LukaszJarosz25

kłótnia o to , kto jaki kanał chce oglądać, w Wariotkowie z Jack Nicholsonem była identyczna, i tak samo przeważył głos milczka

SWoland

Ej, faktycznie zrzynka z Lotu, nie zauważyłem tego :d

nezumi1

no to raczej nie ma swego stylu.. nie wiem po co to zrobił ale nie było ani trochę zabawne, chyba że liczył że Polacy to głąby i nie zauważą.. słaby gość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones