Mamie Gummer

Mary Willa Gummer

6,9
1 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mamie Gummer

ogromne oczekiwania. Gdy jej matka odejdzie na emeryturę, bądź co gorsza - umrze, wszyscy będą ją traktować jako jej następczynię i mam nadzieję że spisze się w tej roli. To świetna dziewczyna.

dejos

"bądź co gorsza - umrze" - wypluj te słowa, proszę :)

dejos

Przyłączam się do prośby przedmówczyni :)

Teraz co do Mamie - zgadzam się, że ludzie mają co do niej wysokie oczekiwania. No i do tego zapewne jest porównywana do matki na każdym (no może co drugim) kroku. A to nie jest przyjemne wiedząc, że ma się za mamę najlepszą aktorkę współczesnych czasów (lub jedną z najlepszych). Ale myślę, że dziewczę da radę ;) Jest dobrą aktorką. Co prawda widziałam z nią tylko "Wieczór" a teraz oglądam "Off the map", ale podoba mi się w swoich rolach. Musze przyznać, że powoli staje się moja ulubienicą w serialu. I to nie dlatego, że czczę jej matkę ;)

aniagustlik

mam nadzieję że Meryl tak szybko nie zostawi świata aktorskiego ani tym bardziej prywatnego :P na emeryturę jeszcze ma troszkę czasu,więc obydwie córki zdążą się przygotować do tego,aby być takie jak matka :)

dejos

Grace równie dobra jak Mamie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones