Mariah Carey

Mariah Angela Carey

6,5
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariah Carey

Niestety, nie dałbym jej za ten występ żadnej nagrody. Jednak nie było jej tam dużo, a gra była słaba wg mnie.

użytkownik usunięty
CityOnilne

Ja to w ogóle jej nie poznałam w tym filmie..

Bardzo brzydko wyglądała, ale przynajmniej to jest plusem, bo już mam dość lalek na wizji :)

użytkownik usunięty
CityOnilne

No akurat w ,,hej skarbie" to lalki praktycznie nie było żadnej :)

i b. dobrze :D

CityOnilne

Może i rzeczywiście to nie jest rola godna nagród,ale jak na panią Carey (o której-po "Glitter"-mówilo się i pisalo,że jej talent aktorski przypomina drzewo lub ścianę) jest lepiej niż nieźle.Ja np. nabralem po tej roli pewnej dawki szacunku.

mikrobas

Moim zdaniem ona jest przykładem na to, że wszystko zalezy od reżysera. W Glitter masakra, a w "Hej, skarbie" moim zdaniem zagrała świetnie. Było jej mało, ale naprawde ciężka praca i Lee jako reżysera i samej Carrey, dała rezultat. carrey jest dla mnie przykładem, że każdy może być aktorem, bo jest człowiekiem. Tak ja to widzę.

mikrobas

Racja, też musiałam zmienić podejście do tej kobiety :-)
W filmie "Hej, skarbie" jej nie poznałam od razu, a zagrała jak dla mnie bardzo dobrze i realistycznie odtworzyła babkę z "opieki".
Należy jej się pochwała za ta rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones