Mariah Carey

Mariah Angela Carey

6,5
723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariah Carey

Ani jako piosenkarki, ani jako aktorki, ani jako osoby:/ Jest rozkapryszona do granic możliwości. Po prostu jej nie znoszę:/ Brrr...

Mikimoto_

Skąd wiesz, że jest rozkapryszona? Znasz ją osobiście, czy swoją opinię opierasz jedynie na newsach z "faktu" i "życia na gorąco"...?

Masz prawo mieć swoje zdanie, jak każdy, ale śmieszy mnie to, co piszą o artystach brukowce, a jeszcze bardziej to, że ludzie w to wszystko bezkrytycznie wierzą, podczas gdy 90% tych "newsów" to zwykłe plotkarstwo i czyjaś bujna wyobraźnia.

Pozdrawiam!

sandra_2

Tak się składa, że oglądałem program, który był poświęcony tej osobie. Wywiady z reżyserami, innymi aktorami - które jednoznacznie stwierdziły, że jest to osoba rozkapryszona do granic możliwości;)
Także jak sama widzisz, nie są to informacje z brukowców;)

Mikimoto_

Nie oglądałam tego niestety...więc się nie wypowiem.

Rozkapryszona, czy nie rozkapryszona - moim podstawowym kryterium oceny artysty jest jego twórczość i talent. Mariah talentu odmówić nie sposób, a to jaka jest na codzień..? Nie jest moją siostrą ani żoną (heheh:) - więc to, czy jest rozkapryszona, czy potulna jak baranek - nie wpływa na moje potrzeganie jej osoby. Dla mnie jest świetną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów i to się liczy.

Mikimoto_

ja ogladalem kiedys program ze jestes głupia do granic mozliwosci

Mikimoto_

ogladales film, a to spoko znasz ja lepiej od niej samej.na banak.mozesz pisac biografie.

Mikimoto_

Dosc ciekawa ta twoja wypowiedz. Nie znosisz ja jako osoby, a znasz ja z teledyskow bo widziales moze z jeden. Jest rozkapryszona bo przeczytalas cos tam na pudelku.

Kiepsko z toba, a twoje zdanie jest nic nie warte, bo mogla bys napisac, ze jej nie lubisz bo kiepsko spiewa bo jest brzydka, zaladna i nie wiadomo co tam jeszcze wiadomo gusta ale ze ze jako osoby, rany co za tupet.

Ja tez pisze nie lubie cie jako osoby, bo.. hmm

regoat

regoat... aleś pojechał z wypowiedzią... całkiem spójnie jak na 12 latka... każdy może oceniać według własnych kryteriów, obrażanie kogoś za wypowiedzi to dopiero tupet. Poza tym jak dla mnie to jaką jedna czy druga gwiazda jest osobą jest więcej warte niż jej uroda czy talent.

PS. to Mariah Carey powiedziała, że smutno jej patrzeć na głodujące dzieci, bo czuje się gruba ;P i to nie jest brukowiec :P

Perykles

Jeśli chodzi o PS...LOL :-P

Mikimoto_

Niestety nie zgodzę się z tobą w kwestii śpiewania. Ma świetny głos- 5-oktawowa skala głosu i niestety temu nie zaprzeczysz. Mało kto ma taki głos.

Mikimoto_

Mariah jest świetną piosenkarką, nie masz podstaw do osądzania jej. Na pewno jesteś zakompleksionym człowiekiem, dlatego szukasz swoich wad u innych ludzi :/

rachel_4

To straszne, że niemal przy każdej nieco bardziej znanej osobie jest taki temat - pełen jadu i złośliwości. Ja akurat za M.C. nie przepadam, zupełnie nie moja muza, ale do kurwy nędzy - wokal to ona ma rewelacyjny!

użytkownik usunięty
R_E_B_E_L

Ale są gusta i guściki. Tobie może się ona podobać, a innej osobie juz nie. Może autor nie przepada za twórczościa M.C., więc się za przeproszeniem odpier****l. Każdy ma prawo do własnego zdania.

użytkownik usunięty
Mikimoto_

Głos ma wspaniały, nie widzialam jej w zadnym filmie, jej muzyki nie lubie, ponieważ to czysty pop...

To, że jest rozkapryszona mi nie przeszkadza. Nie interesuje się jej osobą i mam w nosie jaka jest..

pop;p?? Hmm.. dobrze wiedzieć

Uważam ze Mariah ma najlepszy głos na świecie w zasadzie jest na równi z Whitney i Celine Dion. Pioekna piosenka ,,Hero'' Pozdro

Szmminka

No dobrze ale każdy ma swoje zdanie,prawda? Ktoś wyraził się negatywnie a wy fani zaciekle bronicie. Coś było wspominane o złośliwościach,ale czy wy nie jesteście złośliwi?
Osobiście nie przepadam za nią. I nie chodzi o to że czytam jakieś pudelki i święcie wierzę w to co nawymyślają. Po prosu jej nie trawię.
A z drugiej strony pomyślicie też,że każdej plotce jest ziarno prawdy. Czemu nie piszą tak o jakiejś innej artystce? Może dlatego,że nie daje im do tego powodu?
Pozdrawiam i życzę odrobiny spokoju i wyrozumiałości:)

Billy_Jean

I Want To Know What Love Is- to co ona wyprawia w tej piosence to masakra!!! Ciekawe, która polska wokalistka mogłaby tak świetnie zaśpiewać?? wokal-brylant.

Szmminka

Pff... Miałam bekę jak czytałam twój komentarz!
Mariah nie dorasta Whitney i Celine do pięt! Może i nie ma najgorszego głosu, ale... no proszę, żeby od razu stawiać ją na równi z Houston, czy Dion.
Jedyne co ona umie tak naprawdę dobrze to jest gwiazdorzenie i wywyższanie się. Oto , dlaczego jej nie szanuje :
Dowód nr 1: http://muzyka.onet.pl/newsy/mariah-carey-wole-wystapic-ze-swinia-niz-z-jennifer- lopez/y6bq8 - w ogóle bez komentarza!
Dowód nr 2: http://www.pudelek.pl/artykul/42510/mariah_grozi_ze_odejdzie_z_idola_przez_minaj / - grozi? Wywdzięczyłaby mi przysługę.
Dowód nr 3: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2145067/Mariah-Carey-I-dont-care-Br itneys-X-Factor-job.html - Ją nic nie obchodzi tylko ona sama!

_FemmeFatale_

Yhy rozumiem ze słuchasz takiej muzyki, znasz twórczość i możliwości każdej z tych wokalistek. Wgl jak możesz uważać ze Mariah nie dorasta do pięt Whitney czy Celine? W jakim sensie? Chodzi o warsztat, możliwości wokalne same w sobie, czy ogólnie tworzone kompozycje? Wszystkie trzy panie są dla mnie w czołówce jeśli chodzi o muzykę ogólnie - mało jest równie mocnych i "szerokich głosów". A co do wcześniejszych wypowiedzi - może i jest w jej muzyce dużo czystego popu - jednak pop popowi nie równy ;) Jej ostatnie płyty to raczej R&B z krwi i kości a w wielu kompozycjach słychać wyraźnie soulowe czy gospelowe brzmienia co cieszy bo Mariah brzmi w tym bardzo dobrze, ona wgl zawsze dobrze brzmi bo ma głos jak nikt. Wgl trafiłem tu niechcący i miałem nie odpisywać ze względu na to że odpowiadanie na post z przed dwóch lat nie ma najmniejszego sensu, jednak miałem chwile wolnego czasu, a irytuje mnie takie gadania. Podobnie jak to że ktoś mówi że gwiazdorzy. Patrząc na inne "gwiazdy" pozbawione talentu zachowujące się jak Diwy to Mariah wypada zaskakująco dobrze, Zważywszy na fakt że kto jak kto ale ona akurat gwiazdorzyć może. Nie znam jej osobiście (a szkoda ;) ) ale większość jej wypowiedzi w których "gwiazdorzy" są raczej w formie żartu, a że niektórzy go nie rozumieją.... no cóż, ja na to nic nie poradzę. och dobra żale wylane, dobranoc ;)

Mikimoto_

Jesteś żałosna dziecko... Mariah ma wspaniały głos i jej piosenki z lat 90tych są świetne. Ma ogromny talent i jak dla mnie ma pełne prawo być rozkapryszoną diwą. Co innego gdyby jakaś niewydarzona gwiazdka miała o sobie kosmiczne mniemanie, ale Mariah ma talent i przez szereg lat to udowadniała. Nadal utrzymuje się w muzycznym świecie, może nieco gorzej myzycznie niż kiedyś, ale jej głos jest po prostu niesamowity.

A w filmie Precious uważam, że bardzo dobrze dała sobie radę. Ale nie oceniam jej jako aktorke, dla mnie zawsze będzie piosenkarką i to jedną z najlepszych na świecie.

wrzos09

Celine Dion ma 10000000 razy lepszy głos i talent i jakoś nie jest rozkapryszoną gwiazdunią i nie jest tak bardzo zadufana w sobie jak Carey

Mikimoto_

Patrząc na niejedną negatywną wypowiedź zaczynam zastanawiać się jak wypowiadający się sami by zaśpiewali/zagrali. Łatwo jest oceniać innych gdy nie ma się bladego pojęcia ani o aktorstwie ani o śpiewaniu czy muzyce. Przestałem kupować albumy M. Carey po płycie Daydream (1995) co nie oznacza że zacząłem ją teraz opluwać. Nie zmienia to również faktu, że MC ma niesamowitą skalę głosu i prawdziwy talent. Chciałbym żeby chociaż jedna polska gwiazdka była w połowie tak dobra.

Ps. Dobrze było ją zobaczyć w "Precious" w wersji "unplugged" czyli bez makijażu i całego blichtru ;)

Mikimoto_

Mam dokładnie takie samo wrażenie odnośnie Beyonce. :)

Mikimoto_

Carey jest tak zadufana w sobie ze masakra ma sie za nie wiadomo jak wielką gwiazdę . w latach 90-tych była super nie była wtedy jeszcze tak zadufana i rozkapryszona

martadion

Przynajmniej nie jest jedynaczką jak Aneta:-P

Mikimoto_

A kogo obchodzi twoje zdanie Na pewno nie Carey najlepszego głosu na świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones