Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Prawdziwy wirtuoz kina i aktor wszech czasów...
Z pewnością powinien być w pierwszej piątce :)
10/10

GHX03

zgadza się , Brando był mistrzem i inspiracją dla większości aktorów z top 10
taki przeciętniak jak Depp ( przynajmniej skromny i zbluzgałby wszystkich, którzy cenią go wyżej od Brando ) czy Hanks powinni być daleko za Marlonem ale polaczki się nie znają na kinie

lotr12345

Nieco mniej znane nazwisko, którego młodsze pokolenie może kojarzyć co najwyżej z "Ojca Chrzestnego", większość MŁODYCH widzów po prostu nie wie kim on jest...

GHX03

Taka jest kolej rzeczy, liczy się "tylko tu i teraz". Niestety.

lotr12345

Tak w typie ciekawostki. Brando to ulubiony aktor Deppa. Ty masz naprawdę jakąś obsesję na punkcie Deppa bo na każdym forum piszesz jaki z niego słaby aktor. Oczywiście ze swoich paru kont.

neo_angin

To akurat mnie nie dziwi .Brando jest ulubionym aktorem większości hollywoodzkich gwiazd np.De Niro czy Nicholsona

lotr12345

Tylko nie każdego Brando uważał za genialnego aktora.

lotr12345

Co do Deppa mogę się zgodzić ale z tym że uważasz Hanksa za przeciętniaka to już troche przesada.

gandalf1996

Może nie powinni być DALEKO za Panem Brando, jednak mimo wszystko powinni być za nim w rankingu obaj.

GHX03

Nie ma co się tak denerwować bo to nic nie da dopóki dopóty nie rozgraniczą w top listy na żyjących i nie żyjących aktorów, na filmowych i serialowych aktorów to będzie jeden wielki bajzel o jakim wspominasz.

tomucho77

Dobry pomysł. Taka chichobrzdęk na pewno zajęłaby 1 miejsce

gandalf1996

Błąd. Chodziło mi oczywiście o cichobrzdęk

GHX03

ciekawe za co on tak zasłużył to miejsce ktore ma powinno mu zdecydowanie wystarczyc za ojca chrzestnego

QuentinTarantinoFan_2

Mógłbyś to przepisać porządnie żeby każdy wiedział o co ci chodzi? Może jestem debilem ale na serio nie wiem o co ci chodziło.

QuentinTarantinoFan_2

a ian somecośtam czym zasłużył że jest 29 ?

inhalol

słuchajcie ten ranking jest poprostu do dupy niektórzy zasługuja a niektorzy nie proste i poco zakładać na co 2 stronie że ten zasłużył a ten nie na dane miejsce jeśli niepasuje to sobie zrobcie wlasny w zeszycie (czy gdzies XD)

QuentinTarantinoFan_2

Na Blogu na przykład.

GHX03

Popieram. I ludzie- co Wy macie do Deppa? Ustaliliście sobie kiedyś modę, że on jest cool, bo powiedział tak jakiś krytyk, a teraz inny powiedział, że jest do dupy i wszyscy mają teraz modę, że on jest do dupy. Nędzne wieśniaki.

napruto

Hejting jest w modzie.

neo_angin

Ale np. Biebera i ja nienawidzę xD

napruto

Jak praktycznie każdy xD

napruto

zgadza sie. moze johnny nie jest tak dobry jak brando ale to rowniez wybitny aktor.

kinoman0

dokładnie tak zresztą teraz depp jest kojarzony przeważnie tylko z piratów z Karaibów a tak na prawdę miał wiele genialnych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones