Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

dlatego m in. został sparodiowany znakomicie przez Trey'a Parkera w TEAM AMERICA

użytkownik usunięty
phil_anselmo

Nie zgadzam się zarówno co do głosu, jak i tego, że jest żałośnie komiczny. W "Team America" został też sparodiowany wybitny aktor - Sean Penn. Ale co z tego wynika? Przy odrobinie poczucia homoru nic.

Damon nie jest komiczny, nie wiem czemu tak sądzisz. Ma na swoim koncie kilka dobryóch ról, jest cenionym przez reżyserów (Scorsese, DeNiro, VanSant), inteligentnym (Oscar za scenariusz), obiecującym młodym aktorem. Sprawdza się zarówno w rolach pierwszoplanowych ("Buntownik z wyboru", "Utalentowany pan Ripley", "Tożsamość Bourne'a") jak i wtedy, gdy gra z wieloma innymi gwiazdorami ("Ryzykowna gra"). Jeśli chodzi o głos, to wtstarczające jest to, że często podkłada go i jest narratorem w przeróżnych projektach. Można go oczywiście nie lubić ale warto przy okazji podać argumenty.

Pozdrawiam!!

uwielbiam go, ale już taki młody nie jest;) ale fakt, potwornie utalentowany.Z dystansem i humorem podchodzi do siebie, świadczyć o tym mogą skrajne role, w których sie znakomicie odnajduje. Myśle,że na tego typu wypowiedzi co kolegi eksperta , a raczej bezpodstawne obelgi nie warto nawet reagować...;]

phil_anselmo

na sam temat Damona sie nie wypowiem, bo w sumie w niewielu filmach go widziałam więc nie będę kształtować opini nie znając tematu, ale jesli chodzi o kukiełke Matta Damona w Team America to można wyczytać (nawet w ciekawostkach na tej stronie), że jedyny tekst ktory wypowiadała to "matt damon" nie dlatego że Trey Parker i Matt Stona twierdza ze Damon jest złym i załosnym aktorem ale dlatego ze twarz kukiełki która storzyli wygladała jak niedorozwinięta :P z tego co mi wiadomo to Trey i Matt osobiscie nie maja nic do Matta Damona ani do wielu innych znanych aktorów których nie raz zdazryło im sie sparodiowac (chociazby w South Parku) :)
pozdrawiam wszystkich fanów Treya Parkera i Matta Stone'a :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones