Nie rozumiem krytyki, owszem aktorka może średnia, ale zobaczcie jako sexy gwiazdka mogła wybierać przebierać, a jest juz kilka lat z Austina Greenem który straszliwie popularny ani bogaty nie jest i nie będzie, są już dość długo razem, urodziła synka, a nie latała od jednego do drugiego jak większość takich filmowych laleczek, krytykują najbardziej chyba zawistne panie ;)
Od razu zawistne.....a dla Ciebie każdy aktor jest dobrym aktorem i przystojnym ? bo jeśli nie to może przemawia przez Ciebie zazdrość i zawiść ?
Są takie aktorki które mnie irytują albo dla innych są ładne a dla mnie nie no i co ? to już nie mogę mieć własnego gustu bo zaraz ktoś mi zarzuci, że jestem zazdrosna ? nonsens i śmiech na sali !
Chyba zacznę pisać to samo co mężczyźni, gdy tylko zobaczę, że jakiś użytkownik płci męskiej krytykuje na profilu jakiegoś aktora jego grę aktorską bądź wygląd.
no ale chyba coś w tym jest skoro poczułaś się dotknięta a w ogóle nie pisałem do ciebie tylko ogółem :)
ale uspokój się po co sie pienisz ?
napisałem "krytykują najbardziej chyba zawistne panie ;)" gdzieś tam widzisz swój nik ?
chyba masz zespół PMS, bo nad interpretujesz wypowiedź i nie obrażaj mnie, bo tylko z siebie robisz pośmiewisko ... i popracuj nad ortografią troszkę ...
Ja się zgadzam. Dla mnie nie jest wcale złą aktorką i widać, że nie jest przy tym pustą lalą. A w Hollywood to praktycznie norma. Poza tym każdy ma inny gust, ale tworzenie postów "ona jest ohydna" "nie rozumiem zachwytów" jest denne. Nie podoba się, okej, ale pisanie o tym z taką irytacją wskazuje właśnie na zazdrość
No coż.. Takie Kac Wawa nie zasługuje na więcej, więc.. To różnie z tym bywa ;) No, ale wystawienia jedynek, bo gra tam Megan to już w ogóle tragedia :D