Mi-soo Kim

8,4
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mi-soo Kim

Miesiąc temu zginęła wypadając z okna wieżowca hotelu.
Halo redakcja, wypadałoby uzupełniać tak ważne informacje na bieżąco.

adamus0101

Dodałam to rok temu, nadal czeka na akceptację xd

adamus0101

Tak naprawdę przyczynę zgonu co podałeś odnosi się do japońskiej aktorki Sayaki Kanda a nie do Kim Mi - Soo tylko wiele portali polskich pomyliło śmierci tych aktorek . Bardzo prawdopodobne a wręcz pewne jest to że gdy jeden portal nadał taki artykuł z błędną przyczyną śmierci, myląc ją ze śmiercią japońskiej aktorki, to reszta zgapła , nawet choć nie próbując szukać innych źródeł...Fatalnie to wygląda jeśli chodzi o polskie dziennikarstwo ...I nie tylko mam na myśli te pudelkowe...Zresztą ilość błędów ortograficznych na takich portalach jak Wirtualna Polska , Interia czy Gazeta PL , gdzie komentujący często wykazują im błędy ( ja również!) , wcale przez to wszystko taka sytuacja mnie nie dziwi, że taki powielany lapsus się właśnie stał u nas w polsce... Pisze to dla zasady, wyjaśnienia i sprostowania tylko, bez żadnej obiekcji do ciebie.

dj_carlos

Spoko. Dobrze, że prostujesz.
Ja, o ile dobrze pamiętam to rok temu pierwsze info o jej śmierci przeczytałem na jakiejś zagranicznej stronie, gdzie pisano o wypadku. Później przekierowało mnie już na polskie strony, gdzie faktycznie pisali o tym hotelowym wypadku.
Niestety, taki mamy dzisiaj poziom dziennikarstwa.
Ale to nie zmienia faktu, że te tutejsze filmwebowe łamagi mogłyby już dawno uaktualnić tak ważną informację.

adamus0101

W sprawie uaktualnienia śmierci różnych aktorów i ludzi kina, sam parę razy zwracałem uwagę że gdy już od dawna zmarly aktor nie ma zaktualizowanej daty śmierci...Dla mnie to wstyd, jeśli chodzi o ten portal xP...Dla porównania na amerykańskim IMDB , największym portalu filmowym na świecie na pstryk jest uaktualniana data śmierci, i jak ktoś chce wiedzieć czy ta czy ta osoba nadal żyje , to polecałbym tylko i wyłącznie ten portal .Nawet są lepsi niż wikipedia angielskojęzyczna, znam przypadki aktorów mało znanych, których na wikipedii sami nie wiedzieli czy osoba czy żyje a na IMDB już wiedzieli że jednak nie...a te łamagi na filmwebie , to inna sprawa..Mnie osobiście wkurza to, że niektóre moje posty bez żadnej przyczyny były usuwane , mimo iż odnosiły się do aktorów pod którymi stronami pisałem, i używałem kulturalnego języka...Żal jak o tym pomyślę, bo pamiętam że niektóre z tym postów miały dużo plusów i nagle...bęc! I już nie ma!...Dziady j*b*n*!...Ok, no to narazie tyle..Chyba że coś mnie przekona by tobie odpowiedzieć, jeżeli mnie coś odpiszesz xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones