Natasha Klauss

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/321432/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":173,"rate":9.242774566473988,"desc":"oceny"}}]
9,2
173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasha Klauss
  • W "Gorzkiej zemście" jako Sara wyglądała brzydko i nieatrakcyjnie. Natomiast gdy zobaczyłam Luzmilę w "Kobiecie w lustrze" pierwsze moje wrażenie było, że ona jest naprawdę piękną kobietą. Gdyby nie to, że zechciałam sprawdzić jej nazwisko na Filmwebie, nigdy bym nie pomyślała, że to jedna i ta sama osoba! Może to dzięki fryzurze, bo loki i grzywka bardzo do niej pasują... A co do jej gry aktorskiej, to jest całkiem niezła, ale nie powala.

  • Ana_Vanessa Zobacz na youtube Ane Camile Suplicios w El Zorro zwłaszcza z odcinków około 30 rewelacja. Zagrała fenomenalnie kobietę w której ciele siedział diabeł - była opętana i szalała jak prawdziwie opetany człowiek. Tymi scenkami mnie przekonała do siebie i dlatego dałam jej tą 10 :)

    A zresztą zobacz tutaj
    http://pl.youtube.com/watch?v=EnHqg7CG5uY
    http://pl.youtube.com/watch?v=IoiasaSeNCY

  • Ana_Vanessa Powiem Ci szczerze, że również odnosiłam takie wrażenie z początku w "gorzkie zemście", ale myślę, że celowo była ucharakteryzowana na taką brzydulkę, jej stroje i ogólnie wszystko, ale Natasha jest w rzeczywistości bardzo piękną kobietą, a jej wdzięki mogliśmy rzeczywiście podziwiać w "kobiecie w lustrze" ;).

  • Ana_Vanessa od czasu jak w GZ zaczęła kręcił z Franco się wyrobiła ale do sióstr jej dalej było daleko najbrzydsza siostra tak czy siak uśmiech ma piękny ale nawet potem po ewolucji nie zachwycała strojem makijażem ani ogólnie wyglądem