Natasha Klauss

7,9
234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasha Klauss

To zaczyna tracić sens. De Niro, Pacino i tak jeszcze mogę wymieniać i wymieniać... A ona skąd się tu wzięła..?

tlopez

Ja dalam jej 10 a De Nira i Pacina nie lubie:-)

Mother_Earth

bozee... aktora nie powinno sie oceniac po tym gdzie gra a jak gra. To ze gra w serialach nie znaczy ze jest zlą aktorką!

Mother_Earth

to masz fajnie [you]

tlopez

1 murowana powinno oceniać się za całokształt a nie jeden (i to gówniany serial) i 10 przesada a nawed żenada. Pamiętaćie Oreiro też wszyscy dawali jej 10 a teraz nikt o niej niepamięta z tą paniusią będzie tak samo!!!

tlopez

nie da się ukryć że Al Pacino czy Johny Deep są aktorami z wyższej półki niż aktorzy telenowel, ale to nie znaczy że oni są beznadziejni.Aktor typu De Niro w filmie zagra przez godzinkę i ma zapewnione życie na kolejnych 5 lat.Aktorzy serialowi i z telenowel dłużej grają, więcej czasu poświęcają na swoją rolę i mniej zarabiają.Czy ktoś zarzuci Małgorzacie Kożuchowskiej że jest beznadziejną aktorką czy R. Pazurze bo gra w telenoweli??Nie,Są sporo lepszymi aktorami niż ci co grywają tylko w filmach.Ja nie oglądam telenowel,bo nie mam na to czasu,ale czasami cenię tych aktorów bardziej od "filmowych".Wczoraj się zmusiłam i obejrzałam serial z tą aktorką i powiem że akurat ona jedna z tej telenoweli ma talent i gdyby ktoś jej dał szansę mogłaby wyżej zajść ,dlatego ma u mnie 6,10 jest zarezerwowana dla Charlize Theron.

tlopez

Już dawno dałam jej 1.
Pozdro

Veda12

bez obrazy ale jetescie debilami! nie rozumiecie ze aktora/aktorke powinno sie oceniac po tym czy dobrze gra??? a nie po tym gdzie wystpapil. Co z tego ze Natasha gra w serialach, to nie znaczy ze jest gorszą aktorką niz np Julia Roberts. A po za tym wezcie pod uwage ze kino w ameryce poludniowej jest zupelnie inne niz w USA. i trudno sie aktorom z tamtąd dostac do hollywood. wiec zastanowcie sie troche.
I jak mam byc szczera to nie ktorzy z USA grają gorzej od tych aktorów z telenowel.

Nikki

Julia Roberts? Dobre, ja Roberts w ogóle nie lubię, ale ona i tak gra lepiej od tej baby. Widziałam jej grę i stwierdzam, że nie ma żadnego talentu, nie dlatego, że gra w telenoweli, tylko dlatego, że po prostu nie umie grać i tyle. Salma Hayek też kiedyś grała w tasiemcach, ale do niej nic nie mam.
I sama jesteś debilką!

Veda12

napisałam ja jako przyklad, a wogole zauwazylam ze ty 3/4 aktorów nie lubisz. Załużmy ze Catherine Zeta-Jones (wzielam ją jako przyklad bo wdzialam ze masz ją w ulubionych) gra w telenoweli typu Gorzka zemsta, to jak myslisz jakby zagrała??? zapewne tak jak Natasha, albo i nawet gorzej.
I naucz się czytac ze zrozumieniem.

Nikki

Możliwe, że Amerykanki grają gorzej. Ja tam nie wiem. Fakt faktem, że te telenowele robią ludziom kompletne pranie mózgu, a ich "gwiazdy" na długo zapadją ludziom w pamięć (tylko nie wiadomo dlaczego).

tlopez

tlopez, a co masz kompleksy ? I jeszcze dodam że jak ktoś każe komuś wystawiać negatywne opinie jest zerem i nieumie sobie dać rady. Ja nie wymieniam kto mi sie nie podoba bo to moja sprawa !

Dworek

Beznadziejny temat założyłes "Wystawiajcie jej 1". Bez przesady. Nie narzucaj nam swojego pogladu. Jedni lubia, drudzy nie. Trudno.
Według mnie natasha gra naturalnie. Widzialam ja tylko w gorzkiej zemscie, no i co z tego??
Mówicie ze nie zasłużyła na 10 bo widzielismy tylko jeden film, a dlaczego dajesz jej 1 przeciez ty tez nie widziales reszty filmów z jej udzialem. To tez dotyczy sie ciebie. A ze gra w serialu nie widze problemów.

Justyna

Justyna ja widziałem prawie wszystkie filmy z Natashą i zawsze gra naturalnie. Po sieci krążą choćby urywki tych filmów, zassaj na dysk i zobacz...

Dworek

niektórzy poprostu nie potrafią osądzac gry aktorskiej, jak ktoś gra w telenoweli to od razu jest powiedziane ze jest do dupy i ze nie umie grać. a wcale tak nie jest. Na dodatek powiem wam ze aktorzy grający w telenowelach i serialach są wiece warci, bo woda sodowa im nie uderza tak do glowy jak tamtym z hollywoodu i więcej sie na pracuja przy tym. Wezmy np takiego Toma Hanksa za gra przez ok 2 h i juz wszyscy sie nim zachwycają (a przynajmniej prawei wszyscy), a taki aktor z telci zagra załóżmy 150 odcinków, wiecej sie na meczy przy tym a malo osób to deceni. Takie jest moje zdanie...

tlopez

weźcie ludzie dajcie na looz. Wystawiacie 1 a nie wiecie nawet jak gra?? No to gratuluje daru jasnowidzenia ://

tlopez

Juz gdzies sie wypowiadalam ze nie lubie jak sie kogos namawia do dawania do jakis ocen jesli ktos jej nie lubi albo po prostu nie lubi telenowel to i tak da jej 1...a Ci co ja lubia to beda jej dawac wyzsze oceny...wezcie ludzie skonczcie z tymi glupimi zabawami bo ja wszystko rozumiem ale mnie to strasznie drazni i blagam jesli chcecie to stwaiajcie 1 ale przestancie wypisywac jakies glupoty w stylu "dawajcie jej 1" pozdrawiam wszystkich:)

tlopez

Daje jej 10 za siwetna gre aktorska......

tlopez

No i dobra uwielbiam Roberta czy Pacino (za to nie cierpie mojej klawiatury - grrrr przez nia więcej miałam poprawek niz pisania) jednak co do Natashy Klauss mylicie się!!! Słuchajcie ja nie oglądam telenowel, wiec nie bierzcie mnie za kolejna 14-latkę..... de Niro i Pacino to jedni z aktorów, których ja bardzo szanuje i filmy z nimi oglądam zawsze..... jest jednak jedna rzecz, która różni telenowele kolumbijskie itp od naszych... Popatrzcie ile mamy fanów "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość" lub "Klanu"... Wiem zrównujemy z ziemią telenowele brazylijskie itp, ale popatrzcie one przynajmniej maja koniec coś koło 200 odcinka - czasem maja mniej czasem minimalnie więcej odcinków, ale jednak się kończą......
Jedyna telenowela, którą widziałam prawie całą no może bez 50 odcinków (ze 188) jest Pasion de Gavilanes :) widziałam tą aktorkę w kilku urywkach innych telć, gdzie grała postac opętana przez diabła Ane Camilę Suplicios, w innej zaś zwariowana Luzmilę itd i zawsze jej wierzyłam.... gra serio świetnie i nie głosuje na nia bo kocham jakąś telcie (ba Oreiro nienawidzę i nie lubie telenowel)... ta kobieta potrafi grać a nigdy nie dostała roli głównej.... Ja jej daje 10/10 bo kogo do tej pory nie grała, ja jej wierzyłam a to serio u mnie wielki plus :)
Oby zagrała u Almodovara i wyrwała się z tych szpon telciowych :)

tlopez

sama jej wystaw:/ jAk Ci tak nie pasuje:P bo ja za nią przepadam:)

KITARZYNA

Co z tego, ze zagrala w telenwoelach? Nie zmienia to jednak faktu, ze moze byc dobra aktorka! Wiadomo, ze nie mozna jej porywnoywac ze znanymi i dpbrymi aktorami, ale ona tez ma talent. Tak to juz jest, ze kolumbijskie aktorki graja w telenwoelach, moze keidys ujrzymy ja w filmie pelnometrarzowym, kto wie, daje jej ocene za gre a nie za to gdzie gra, a z tego co widzialam to jest dobra xpp moze nie najlepsza, ale dobra ^,^

Ayashi_2

Mam mieszane uczucia, ale wystawiając ocenę nie kieruuję się jednym filmem ani wyglądem. Biorę pod uwagę to w czym i jak gra, ile występów ma na koncie, ile nagród i czy "kupuję" to jak gra. Max 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones