Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Oprocz zdrowia i szczescia zycze oczywiscie powrotu do topowego prawdziwego kina w ktorym Pan kiedys gral wysmienicie. Teraz sie Pan rozmienia na drobne i gra praktycznie we wszystkim co zaproponuja zapominajac ze jestes zdobywca OSCARA. CZEKAMY NA POWROT DO KINA Z NAJWYZSZEJ POLKI!

punisher822_filmweb

A ja mu życzę żeby w końcu spłacił długi i zaczął grac w porządnych filmach :)

mativandamme

Wlasnie to mialem na mysli piszac 'POWROT DO KNA Z NAJWYZSZEJ POLKI'... Powiem Ci szczerze ze nie mozna mowic ze kazdy jego wspolczesny film to byl gniot i kino na poziomie nowych filmow z SEAGALEM. Napisze kilka tytulow filmow z ostatnich lat ktore udowodnily ze wciaz On swietnie gra i wczuwa sie w role. Podaje tytuly: 'ZŁY PORUCZNIK' , 'WORLD TRADE CENTER' , 'JOE' , 'OSTATNIE ZLECENIE' i naprawde swietny 'PAN ZYCIA I SMIERCI'. Te filmy sa naprawde godne uwagi...

punisher822_filmweb

Dokładnie. I tak jest lepszym aktorem od Seagala nawet w swoich chudych latach ;)

punisher822_filmweb

Sto lat i gry na 100 pro w dobrych filmach!

użytkownik usunięty
dezertx

Ja zycze mu powrotu do formy i filmow na poziomie chocby takich jak:
Dzikosc serca
Miasto aniolow
Oczy weza
Zostawic Las Vegas
A mniej takich kiczowatosci jak np. Kult :)

punisher822_filmweb

Jest mi bardzo miło i dziękuja! Ja cieszyć że mam fanów w Polska. Dziękuja za wiara w moja aktorstwo. Ja też pozdrawiać i jeszcze raz dziękuja. Ja odwiedzać dużo filmweb i sprawdzać co moja fans o mnie pisać i ja czytać to zawsze przed snem.

p.s. ja pisać z konta moja kolega. Przepraszać że nie znać dobrze polski język. Take care and see you in USA (greatest country on the planet).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones