Pink Floyd

9,3
174 oceny muzyki
powrót do forum osoby Pink Floyd

Powinno być co najmniej -348293409/10, to jest najgorszy i najbardziej żenadny zespół jaki znam, gdy ich słysze to bierze mnie odruch wymiotny :/ wokal tego od another brick jest jak dźwięk spłuczki klozetowej :/ i mają tyle energii co kot żujący gumolit

sally_storm

hehehe , żałosna prowokacja farfuclu.

sally_storm

Co przesłuchałeś, jeśli można wiedzieć? Pewnie tylko najbardziej przereklamowaną płytę w historii, The Wall?

litwosxd

Ej! Sorry ale to aż takie przereklamowane nie jest! To chyba jedyny zespół którego piosenki mają treść. Nie żadne tam majteczki w kropeczki czy badziewne songi o miłości!

czarna_maggie

Floydzi mieli najlepsze teksty w historii rocka i jest to mój ulubiony zespół, ale to na pewno nie jedyny zespół z dobrą treścią - polecam: The Who, Cream, Genesis( w ogóle rock progresywny), Simon & Garfunkel...

litwosxd

A chętnie posłucham.:) Dziękuję!

czarna_maggie

polceam led zeppelin

cezarywi

dobre teksty miał też Marillion, z czasów Fisha

nie_zarejestrowany

Pamiętam, nie mogłem się oderwać od jego wykonań :)

czarna_maggie

A co ma tekst do muzyki? Szukać przekazu w muzyce, to tak jakby szukać poezji w malarstwie marynistycznym albo kompozycji muzycznych w rzeźbie.

What_The_Fuck

Tekst jest niczym innym jak przełożeniem na "normalny" język palety dźwięków które mają odzwierciedlać uczucia muzyka. Tak więc jako artysta i muzyk niestety muszę cię zmartwić i doszukuje się poezji w malarstwie i muzyki w rzeźbie. Jak to robię ? Heh sztuka jest po prostu tanscendentalna, po za jakimikolwiek normami i zasadami. Wszyscy PRAWDZIWI artyści mówią w tym samym języku ale wyrażają się w innej dziedzinie :) Pozdrawiam :)

sally_storm

piszesz "co najmniej -348293409/10", a ocena jest wyższa, więc twoje oczekiwania są spełnione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones