Przemysław Bluszcz

7,4
23 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Bluszcz

za to, że zgodził się zagrać w Kac Wawa

zonk_2

a oczym ma być ten film ?
ps. dlamnie 10 na 10 jeżeli tam będa drwić z wawiaków cwaników

Baal

to ma być polski remake Kac Vegas

zonk_2

no niestety, zagra w tym gniocie, ale aktor też człowiek musi jeść i płacić rachunki

milenasy

Głodem nie przymiera, ale zawsze fajnie dorobić sobie jeszcze kilkanaście tysięcy. Tylko, czy warto?

wuj_Jozef

A skąd wiesz ? Może go dusi jakiś kredyt i kasa była potrzebna. Księgowym jego chyba nie jesteś. To nie Hollywood że gwiazdy mogą sobie wybierać w czym chcą grać. W Polsce kręci się mało filmów i nieraz trzeba brać co jest.

zonk_2

No i co z tego, niech nawet zagra w polskiej komedii romantycznej, dla mnie i tak jest świetnym aktorem ;)
Ma ode mnie mocną ósemkę

KamilkaPatrzy

U mnie Przemek ma 10/10 :)

zonk_2

No on też musi się z czegoś utrzymać a to jest polska a nie hollywood i chwycił okazję

użytkownik usunięty
zonk_2

De Niro i Pacino też grali w gniotach, więc o co halo ?

Znajdź gorszy film jednego z tych panów od "Kac Wawy".

użytkownik usunięty
wuj_Jozef

Gorszego nie ma. Chodzi mi o to, że na podstawie jednego filmu nie można postawić na kimś krzyżyka. Chyba, że jest się fobem.

Jeżeli ktoś pokazuję, że ma mnie za idiotę i pokazuje mi bezczelnie środkowy palec (tak jako potencjalny widz na patrzę na aktorów grających w "Kac Wawie"), to nie daje mi wyboru.

użytkownik usunięty
zonk_2

I gra w tym jednym filmie jeśli można to tak nazwać ma przysłonić wszystkie jego dokonania aktorskie?

zonk_2

ja tam mu wyabaczam, zaliczył jedną w sumie taką padake totalną, czyli własnie Kac Wawa. Bitwa Warszawska tez slabutka ale to jednak nie Kac Wawa i nie grał tam czolowej roli. Mimo wszystko dobry aktor

zonk_2

Oceniać w ten sposób dobrego aktora za to, że zgodził zagrać się w jakimś kiepskim filmie.
Bez obrazy, ale trochę żałosna wypowiedź, nie mam pytań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones