Przemysław Bluszcz

7,4
23 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Bluszcz

No jako aktor świetny, uwielbiam go w roli czarnego charakteru, takie role do niego pasują, bo ma coś w twarzy, że wzbudza strach. Teraz mam przyjemność oglądania go w Fali zbrodni:):) Powinni go obsadzać w głównych rolach a nie podrzędnych.

Keiko

Nie tylko strach wzbudza...mniam!ciacho!W roli pozytywnej też jest przekonywujący, pamietam był taki serial na jedynce, nie znam tytułu, ale grał tam gliniarza!Był bardziej autentyczny niż wszyscy polscy ekranowi herosi razem wzięci, własnie dlatego ze nie udawał Rambo, tylko grał policjanta, który dobrze wykonuje swoj zawód!!!Bo to dobry aktor jest i tyle!!!

Juno

Witam
Ten aktor jest świetny.Ogladalem pare filmow i seriali z nim.Ten serial w ktorym gral policjanta to "Mrok",ale czarne charaktery tez dobrze gra,szkoda ze jako Lewar w "Świadku koronnym" i "Odwróconych" tak mało występuje.
Pozdrawiam

Lewar

Niestety mało z nim widziałem ale ten aktor to perełka. Charyzmatyczny, naturalny, chciałbym go częściej widywać na ekranie.

Keiko

również w filmie "w dół kolorowym wzgórzem" wypadł niezgorzej.

Keiko

Wszystko jeszcze przed nim. Czego mu szczerze życzę.

Keiko

fenomenalny jako LEWAR w odwroconych!!!!naprawde wiarygodnego psychola zagral:)))))dzieki mu za to i zycze wiecej swietnych rol:)))

Funny_Man

Lewar to pikuś przy Rapkke z "Czasu Honoru",

Angel_35

Dla mnie fenomenalna role mial w serialu Fala Zbrodnii. Wiem, ze to tylko serial ale naprawde byl w nim fenomenalny. Szczegolnie w pierwszych odcinkach, jako jedyny z tych aktorow w serialu potrafil wzbudzic lek.

Vega1985

mi się on kojaży tylko z "HI HITLER"

hemp_gru13

sory źle napisałem kojarzy

hemp_gru13

Heil też źle napisałeś :P

Keiko

Czy tam strach od razu... Należę do tej gromadki, której ta twarz się zwyczajnie podoba :P
A tak na poważnie. Wspaniały aktor, łyżkami go można jeść. Najgorsze seriale da się wytrzymać, gdy wpadnie on...

Daguchna

A moim zdaniem on ma korzenie romskie tak jakoś jego facjata mi się kojaży
ps. co do zawodu to zaje***ty z niego aktor

Baal

Ostatnio można było go oglądać w "ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Robił strasznie dziwne miny. Ale był świetny. Najpierw jakiś tam policjant czy generał, potem zaczął się całować z Ilczuk, a potem musiał jechać na jakąś misję. Był pod prysznicem w ubraniu, a potem pokazali go nago i bez majtek, zwisał mu. Potem pokazali jakąś strzelaninę i już go nie było.

do_dzwonka

Mi się podoba w "skazanym na Bluesa" i "Odwróconych"

do_dzwonka

Ile ty masz lat, że nie potrafisz wywnioskować co widzisz na ekranie? Obejrzyj film jeszcze raz, a potem przeczytaj swój komentarz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones