Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
41 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Bardzo fajna kobieta, zjawiskowo piekna, uzdolniona (talent ma!). Jak ktoś uważa że ona jest brzydka, to chyba ta osoba w dzieciństwie została zapakowana w worek i starzy napier..lali po krawężnikach. To moje skromne zdanie. Wpisywać się!

DamianGZYL

Zgadzam się z Tobą w 100%-uwielbiam ją;)

Mia_Rose

Jedna z 10najlepszych swojej generacji. Mogę oglądać filmy z Rachel, nie dowiadując się wcześniej o czym one są, bo wiem, że na pewno mnie nie rozczaruje.

DamianGZYL

jest super laska i aktorka lubie ja zwlaszcza za role w mumiach i szkoda ze nie wystapila w 3czesci bo Bello sie nie nadaje i ta 3 czesc byla lipna

martaksp_87

3. część była lipna sama w sobie, poza tym prawie zawsze kontynuacje kontynuacji są do bani. Maria jest bardzo dobrą aktorką, zresztą, to temat o Rachel, a nie o Bello.

Binula

no i o Weisz napisałam że Bello się nie umywa do niej z talentem i ogólnie nie pasowała na Evie i fakt 3mumia była kiczowata może by była lepsza gdyby jak w standardowej trylogii 3mali się jednego wątku tu starożytnego Egiptu i 3cz mogłaby być o jakiejś innej mumii przecież nie o Imhotepie skoro rzucił się żywy do piekła...chyba że bo to tylko sf a 3cz mumia cesarza z gliny a gdzie bandarze...

DamianGZYL

świetna aktorka w 100% pasująca do filmu o mumii i Frasera w przeciwieństwie do Bello która odtwarzała rolę Weisz w 3 cz reżyser się nie popisał choćby ze względu na wygląd bohaterki mam na myśli oczy Weisz ma zielone a Bello brązowe mogli chociąż użyć szkieł kontaktowych żeby wygląd był bardziej wiarygodny a szkieł kontaktowych w latach trwania akcji jeszcze nie znali....ZNAKOMITA AKTORKA

martaksp_87

a po co mieli użyć szkieł? Żeby nikt się nie połapał, że to nie Weisz? Nie bardzo rozumiem tę wypowiedź.

DamianGZYL

Łoooo jakby ktoś mi tylko złe słowo powiedział o Rachel toooo nie chce być w jego skórze...świetna aktorka i oczywiście piękna...kto uważa inaczej jest chyba lekko mówiąc jeb****y...

DamianGZYL

szkieł uzyc po to by choc troche sie upodobnila Bello do Weisz to ze to nie byla ona to kazdy widzial.....

martaksp_87

ale ona nie miała być podobna do Weisz. Chciałabyś jako aktorka zagrać czyjś cień?

Binula

Szczerze jeśli od tego by zależało powodzenie filmu to bym zagrała cień wcześniejszej odtwórczyni a prawda jest taka że Mumia3 to klapa głównie dlatego że Rachel nie zagrała Evie może gdyby nie Maria ja zastąpiła tylko jakaś bardziej utalentowana aktorka to film zyskał by trochę chociaż ze względu na to jak kto gra daną postać.

martaksp_87

Bardzo dobra i zarazem b. ladna aktorka, ma w sobie to cos. Strasznie mi sie podobala (pomimo ze miala te wojskowe szmaty na sobie) w filmie Wróg u Bram. Przypominala rosjanke z urody. Dobra robota charakteryzatorow.

Terry25

Można jej pozazdrościć talentu i urody,chociaż w "Constantine" mnie nie zachwyciła.Jakoś tak trochę bez wyrazu,a moze to tylko mi się tak wydaje?nie obrzucajcie mnie błotem za to słowo krytyki szanowni fani Rachel,ja też ją lubię:)

DamianGZYL

To jedna z lepszych aktorek swojego pokolenia! Tylko jakoś ostatnio mało sie o niej mówi, a szkoda, bo talentu jej nie braknie, a i fani z chęcią by ją częściej widywali na dużym ekranie.

użytkownik usunięty
DamianGZYL

Racja, znakomita i jedyna w swoim rodzaju, próbowała swych sił we wszystkich gatunkach i co jest w niej najlepsze w każdym z nich się sprawdziła. Jest idealna i piękna, bo jak już wspomniałam w innym temacie jest normalna, niczym się nie wyróżnia jedynie talentem aktorskim, który faktycznie posiada. Moja ulubiona aktorka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones