Robert Gonera

7,3
10 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Gonera

Juz po raz drugi rusza Miedzynarodowy Festiwal Scenarzystow Interscenario (27-30 XII 2008 we Wroclawiu), ktorego Robert jest pomyslodawca, "twarza" i producentem. W tym roku zobaczymy rowniez dwa filmy z jego udzialem: "Gry uliczne" i "Dlug". Program festiwalu przewiduje DARMOWE pokazy filmowe, polaczone ze spotkaniami scenarzystow i rezyserow z publicznoscia oraz profesjonalne warszaty (tu juz obowiazuja karnety). Wsrod gosci festiwalu sa takie slawy, jak:
Hrebejk, Piwowarski, Krauze, Kos-Krauze, Jarchovsky, Wosiewicz, Tomczyk, Wyrypajew, Ohler,... Info na www.interscenario.pl

Juliette

Czołem, właśnie wróciłem z sobotniego Interscenario. Było świetnie :) Rozmawiałem przez chwilę z panem Robertem o różnicach między starszymi polskimi filmami i nowszymi. Bardzo sympatyczna osoba.

Brave_Angel

Jeszcze małe sprostowanie dla pana Roberta. Kiedy rozmawialiśmy w WFF o naturalności miałem na myśli jakość filmów polskich ogólnie, nie aktorów i ich gry. Stare techniki filmowania dodawały autentyczności, maskowały także niedociągnięcia. Teraz wszystko widać jak na dłoni więc i wymagania są większe. Pozdrawiam ciepło.

Brave_Angel

Robert na zywo robi piorunujace spojrzenie, wprost poraza spojrzeniem. Jako sila napedowa festiwalu - profesjonalista, jako czlowiek - otwarty, konkretny, wie, czego chce... mozna by tak bez konca.

Juliette

Zgadzam się z tobą. Wielka szkoda że pan Robert nie mógł pojawiać się na gali finałowej.
Btw. Jak podobało Ci się na Interscenario?

Brave_Angel

Bylam tam wolontariuszka i niestety niewiele widzialam ;( Ale dalam rade obejrzec "Dlug" (po raz wtory, ale wciaz na mnie robi wrazenie)i "Rozdroze cafe" (do tej pory dochodze do siebie!) i "zaliczyc" warsztaty z Wosiewiczem i spotkanie z Hrebejkiem i Jarchovskim - podobalo mi sie i tu, i tu, choc kazde z innych wzgledow. Zaluje filmow Hrebejka i warsztatu Piwowarskiego... moze za rok sie uda. Ogolnie festiwal ma ogromny potencjal i rozwija sie w swietnym kierunku. W przyszlym roku, na 55-lecie WWF szykuja sie wieeelkie nazwiska podobno. Przydalby sie wiekszy budzet i byloby juz po prostu cudnie... A tak od kulis - przecudowni sa Zelenka, Wosiewicz i Ohler :DDD Reszta zapewne tez, choc nie mialam okazji pogadac dluzej. No i wreszcie ostatnia rzecz - gala istotnie stracila na braku Roberta, ale coz... moze za rok.

Juliette

WFF, nie WWF oczywiscie ;p Eeeeh, zmeczenie festiwalem :DDD Ale warto bylo, warto :))))

Juliette

Tegoroczna edycja Interscenario odbedzię się 22-25 października, tradycyjnie w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Zasady pozostaja bez zmian - pokazy filmowe, spotkania z twórcami i scena muzyczna za free, profesjonalne warsztaty i wydarzenia specjalne po zakupieniu karnetu (a w cenie karnetu zestaw gadżetów :D). Zmienia się natomiast zasięg Festiwalu - geograficznie obejmiemy znacznie większy obszar plus pojawi się kilka naprawdę głośnych nazwisk.

Po więcej info zapraszamy na stronę internetową festiwalu: www.interscenario.pl. Już niedługo pojawi się jej nowa odsłona, a wraz z nią kilka interesujących nowości - m.in. blog Roberta Gonery i dział inter-scenariuszowy Scriptizer. Zapraszamy również na nowopowstające forum, na którym będzie można porozmawiać m.in. o poprzednich edycjach i o tym, kogo się na nich spotkało i jakie wywarł na nas wrażenie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones