Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson
accadacca

Jestem za :D

użytkownik usunięty
accadacca

A ja jestem przeciw.W ogóle by nie pasował do tej roli.Mam wielką nadzieję że w przyszłości nie dadzą mu tej roli.

To jest ciota a nie aktor
Za tego wampira nie ma prawa grać filmach o Bondzie tylko w działach typu Kosmiczna gorączka

accadacca

Mże za jakies 10 - 15 lat, jak troche dojrzeje i "zmężnieje", ale potencjał jest, też mi sie widzi.

accadacca

tak , widzę go w najnowszych Bondach- mógłby Danielowi buty czyścić w którejś z scen

igielka192

hahaha u r my hero ^.^

accadacca

Kolejnym Bondem powinien być Łukasz z M jak miłość

użytkownik usunięty
accadacca

Jestem ZA!!!!

♥Robert Pattinson♥

accadacca

idź do lekarza dziecko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
accadacca

wypier...to ci mogę w gębę gówniaro

einhander

daj sobie spokój , smieciu , szukaj zaczepki w prawdziwym świecie , a nie na forum o Pattinsonie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
einhander

haha wtf ?

einhander

einhander wiesz co? Gdyby byś był dorosły to nie przeklinałbyś tak i nie używaj takiego dresiarskiego słownictwa, bo zachowujesz się ja jakiś niedorobiony cieć.
A co do dyskusji to... hmmm nie lubię Pattinsona ale za kilkanaście lat obejrzałabym go w Bondzie hehe, chodź by dla śmiechu. xd

accadacca

Ok, ale jako kto?

Nen89

Jako Bond :)

accadacca

Czyli jednak, a łudziłem się, że masz coś innego na myśli :P

accadacca

Nie nadaje się na Bonda. Popatrz na niego. To koleś z otępiałym wzrokiem, jakby dostał gazem pipprzowym. A na agenta 007 potrzeba jednak coś więcej. To, że podoba się w przedziale wiekowym 10-17 nie znaczy, że jest typowym łamaczem kobiecych serc. Podkreślam kobiecych, a nie nastoletnich.

accadacca

Jak przypakuje i zacznie pić nałogowo whisky to może za 15 lat... Zbyt się przyzwyczaiłem do Craiga.

accadacca

to bylby najgorszy Bond w dziejach i chyba najmniej meski, boya hotelowego moglby grac a nie Bonda

kierat10

Nie wszystkim się dogodzi

accadacca

takim Bondem moze dogodziloby sie ale tylko fankom Pattinsona ale na pewno nie fanom Bonda.

kierat10

ja , jako fan Pattinsona i Zmierzchu bardzo lubię Bąda.

accadacca

A niech sobie gra w kolejnych Bondach. Byle nie tytułową postać :D

systemofadown

Właśnie chodzi mi o tytułową postać , wyczuwam wrogość co do Pattinsona...

accadacca

ależ oczywiście!!! zgadzam się w 100%. Robert Pattinson z pewnością mógłby zagrać w jakimś nowym bondzie jako statysta, ewentualnie sprzątać podłogę <3

accadacca

Nie.

accadacca

Rola moneypenny jest juz zajeta; poza tym jeszcze za wczesnie na wprowadzanie homoseksualnego watku w Bondzie;p Ale kto wie moze za 10 lat zostanie kochankiem Davida;>

accadacca

Czemu nie? Chciałabym zobaczyć w jaki sposób zagrałby Bonda. Ale to za jakieś 10 lat ;-)

accadacca

już na jebzdzidy.pl się z Ciebie śmieją jak można być takim kretynem. Tyle w temacie.

Artur88Tupac

Nie rozumiem po co tyle nienawiści , to tylko przecież moja luzna propozycja...

accadacca

Poj*bało Cię dziewczynko?

accadacca

Chyba jako podawacza kawy na planie.

accadacca

http://jebzdzidyfb.pl/obrazek/60567/shiiit.html#

Kaem_fw

Dzieci się nudzą.

accadacca

Jej, wszedłem tu tylko dlatego, żeby się pośmiać.
Dzięki za danie mi do tego powodu ;)

accadacca

"Dzieci się nudzą." Kiedy ujrzałem ten temat to samo przyszło mi na myśl ...

accadacca

Ahahahah, nie.

accadacca

wyłącz komputer!

użytkownik usunięty
Pika123

I like it!

accadacca

Za 20 lat jak zmężnieje i będzie wyglądał jak facet, życie odciśnie na nim swoje piętno to może może kiedyś ale bardzo, bardzo wątpię. Póki co to 26latek na którego kleją się małolaty ale i starsze przedstawicielki płci pięknej bo on jest cudownym wampirem... bo się kobiety kochają w wampirach ech ... IMHO za takie pomysły powinni odcinać od netu :)

accadacca

dziecko, wróć do oglądania zmierzchu po raz 20, a nie kalasz tu serię o Bondzie takimi niskimi intelektualnie propozycjami

maciekpaku

Jak się nie podoba pomysł ani Pattinson, to po co wchodzisz na forum o Robercie, młotku ? Żeby obrażać i poniżać ?

accadacca

tak, bo chyba tylko w taki sposób można dotrzeć to zawalonego głupotą rozumu! (po za tym z jebzdzidy tu wszedłem ;P)

accadacca

żeby wyrazić swoją luźną opinię. A co niektórzy pewnie, żeby stanąć w obronie Bonda.

accadacca

chyba Cie posrało

accadacca

z chwilą, kiedy Pattinson dostanie epicką rolę Bonda, świat się skończy. serio. glob tego nie uniesie.

jak w ogóle można wpaść na taki pomysł? niech siedzi sobie w zmierzchu, tam pasuje.

użytkownik usunięty
accadacca

Dobrych snów życzę^^

accadacca

Powiem niegrzecznie, lecz dosadnie: wypi.erdalaj z tym pomysłem.
Bez obrazy.