Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

A przynajmniej takie jest moje zdanie. Bo o ile jej gra powaliła mnie na kolana w Nostalgii Anioła,
tak w Byzantium czy Hannie była po prostu... przeciętna. Nie wspominając o Intruzie, w roli, do której
zupełnie nie pasowała. Czasami zdarza się, że aktor, który zagrał pewną postać, już na zawsze
zostanie 'tą postacią', i według mnie, Saorise, pomimo charakterystycznej urody, sporego talentu i
tego, że mogłaby zaistnieć w filmowym świecie, już do końca będzie Susie, nawet jeśli
obejrzałabym z nią jeszcze wiele filmów i w wielu rolach bym ją widziała.

Arancia

jest straszna, jest "aktorką" jednej roli i jednej twarzy, nie oglądałem z nią dużo filmów raptem 3-4, ale w każdym psuła cały film

Arancia

Dajcie jej jeszcze szanse, jest młoda i powoli wkracza w ten wielki świat, trudno zagrała w paru filmach do których roli wcale nie pasuje, no ale co my możemy zrobić? trzeba to zaakceptować a jak aktorka Wam nie odpowiada to zrezygnować z filmu.
Ma specyficzny typ urody i jednych to drażni a inni się tym zachwycają, no ale to też wpływa na to że dyskwalifikuje ją to do ról w wielu filmach, ale mimo tego podejmuje się dziewczyna wyzwań.
Ja jak na razie kojarzę ją wyłącznie z Susie z Nostalgii no ale może się to kiedyś zmieni :)

cebulowa

W Nostalgii była dobra, nawet bardzo dobra, ale w całej reszcie... Nie i już. Nie mówię, że źle gra, jej gra jest ok, urodę ma specyficzną, ale... Nie ma dla niej żadnej roli, w której mogłaby się wykazać. I to jest ten minus. No, i przez to, nie powinna grać w tych filmach, do których nie pasuje. :)

Arancia

Obejrzyj Jeżeli nadejdzie jutro, może zmienisz zdanie..? :)

Katalina130

no ja jestem ciekawa jej gry w tym filmie, za niedługo obejrzę i napiszę jak wypadła

Arancia

moim zdaniem mylisz się. Co prawda dziewczyna narazie gra w podobny sposób każdą rolę( co jest np przeklenstwem johnnego deppa od wielu wielu filmow) ale to jest 20 letnia dziweczyna i wg moich prognoz bedzie z niej druga jodie foster lub lepiej. Porownuję akurat do tej aktorki bo obie widać na ekranie ile wysilku wkladaja w swoja prace, staranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones