Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan
użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Zajeb**** zagrała w ,,Nostalgi Anioła" .. Nie wyobrazam sobie kogoś innego w tej roli..

użytkownik usunięty

Popieram w 100% :)

Mowiacy_do_reki

już jest

GG06

Jeśli potwierdzą się plotki o jej romansie z Farrellem, to tracę momentalnie do niej szacunek (nie wspominając, że ma 16 lat). Zresztą dla mnie każda kobieta, która wiąże się z takim typem jest idiotką. Bachleda dla mnie od momentu, kiedy związała się z tym typkiem, stała się śmieśzna, myślała, że będą na wieki, haha. Colin to c..., a nie facet. Ile już zostawił nieślubnych dzieci?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Szczerze wątpie że to prawda, nie sądze że pakowała by się w romans z Farrellem a i Colin chyba nie porwał by się na 16 letnią dziewczynę, razem zagrali w filmie i tyle.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

http://www.fakt.pl/Colin-Farrell-z-nowa-kolezanka-Ladna-,artykuly,90052,1.html
więc plotki się nie potwierdziły na szczęścieSaoirse jest bezpieczna :) przynajmniej jak na razie :)

użytkownik usunięty

Jeju , jak ona tutaj ,,staro" wyszła. Ja bym jej dała z 20 lat a nie 16.. A co do romansu , jego to wiąża z każda panna z która gra w jakimś filmie. Ostatnio słyszałam ze z Keira K. też sie spotyka. Myśle ze ani jedna ani druga nie jest na tyle głupia ,aby sie wdawać w taki romans, bo i tak wiadomo jak on się skończy.

użytkownik usunięty

Dokładnie Colin jest teraz na widelcu z powodu komplikacji w z związku z Alicją więc media na siłe szukają czegoś aby mu dopiec, dlatego te bezsensowne plotki o romansie, przecież to tylko było pozowanie do zdjęć przed premierą ich wspólnego filmu. Saoirse nie pakowała by się w takie rzeczy, tym bardziej że jej kariera się świetnie rozwija i niepotrzebuje rzadnych "Colinów" żeby zaistnieć na czołówkach gazet :) ps. w tym artykule zresztą jest powiedziane że to nie żaden romans

użytkownik usunięty

Właśnie znalazłem artykuł w którym skwitowano że Saoirse stwierdziła że "Colin jest dla niej za stary i do niczego nie doszło" jest to chyba jedyny artykuł z tej sterty plotek który powołuje się na słowa aktorki więc myślę że teraz spokojnie każdy może plotki o żekomym romansie Saoirse i Colina włożyć między bajki :)
PS. link do artykułu http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=27333&b=1#koment
PS. podnoście ocene bo niewiele brakuje aby Saoirse osiągneła 8.0 :)

użytkownik usunięty

ja jej dałam 10/10

użytkownik usunięty

fajnie, ja również, mam nadzieje że więcej osób da 10/10 żeby przynajmniej to 8,0 osiągnąć :)

użytkownik usunięty

mysle ze 8,0 to bedzie idealna średnia dla niej

użytkownik usunięty

no więc trzymajmy kciuki żeby ocena wzrosła, brakuje bardzo mało :)

Fakt, Alicja ma teraz kilka (głównych i nie) ról dzięki Colinowi. Na razie Saoirse Ronan nie dam 10, bo nie zasługuje, mam nadzieję, że kiedyś zasłuży, dziwi mnie, że dajecie tylko, żeby jej podnieść, dzewczyna sama się obroni kiedyś, a że ma 16 lat, to będzie młodą gwiazdą.
Jak się wymawia jej imię?
Dakota Fanning czy Saoirse?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Ja jej dałam 10 , bo bardzo podobała mi sie w ,,Nostalgi Anioła'..
A co do Dakoty, tez ją lubiłam ,ale niestety zmieniłam o niej zdanie po ,,Zmierzchu". Szczerze mówiac jako mała dziewczynka w ,,Samie " lepiej zagrała. .

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

1.Ja dałem jej 10/10 bo widziałem wszystkie jej filmy i uważam że zasłużyła na moje uznanie :) A PODNIESIENIE OCENY TO TYLKO DODATKOWA GRATYFIKACJA.
2.Oczywiście bardziej wolę Saoirse Ronan od Dakoty Fanning, jest po prostu wg. mnie lepszą aktorką, chociaż tą drugą również lubiłem ale ostatnio zawodzi mnie wyborem ról.
3.Imię Saoirse wymawia się SORSZJA, tak sama podala w wywiadzie.

użytkownik usunięty

Jedyną aktorką młodego pokolenia , którą wole od Saoirse jest Sofia Vassilieva. Tak to pozostałe się nie umywają..

użytkownik usunięty

Rozumiem. Natomiast w Moim przypadku Saoirse jest absolutnie numerem jeden, jeżeli chodzi o "młode pokolenie" a i również ogólnie (biorąc pod uwagę wszystkie aktorki) jest jedną z moich ulubionych aktorek. (jednak jest to Moja całkowicie prywatna i osobista opinia)
Jednak z całą pewnością uważam że to wielka przyjemność i zaszczyt dla prawdziwego kinomana/ kinomanki być świadkiem narodzin tak uzdolnionej gwiazdy, i cieszy mnie fakt iż coraz więcej osób dostrzega jej potencjał.

użytkownik usunięty

Tak :) Tylko ,żeby nie zmarnowała swojego talentu..

użytkownik usunięty

Miejmy nadzieję że nie zmarnuje i trzymajmy za to kciuki - Taki mój apel do wszystkich fanów i fanek :)

GG06

Na razie jest jeszcze nieforemna (jak to nastolatki ;), ale patrząc na jej buźkę, a zwłaszcza oczy (!), myślę, że rzeczywiście wyrośnie z niej kobieta o nietuzinkowej urodzie. :)

Mowiacy_do_reki

mi ona strasznie przypomina Umę Thurman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones