Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Świetna aktorka
Dakota Fanning powinna się od niej uczyć !
W "Pokucie" zagrała bezbłędnie
Świetna jako Susie Salmon w "Nostalgii Anioła", mimo iż sam film nie bardzo przypadł mi do gustu ponieważ za bardzo odbiegał od książki...
Czekam na kolejne warte uwagi role :):)

MikeyS

No dokładnie świetna aktorka,super że w tym roku będą aż trzy filmy z jej udziałem a w przyszłym zagra w Hobbicie

użytkownik usunięty
wisniorzech

Też się strasznie cieszę na te trzy filmy i Hobbita im więcej Saoirse w filmach tym lepiej :)

Ma zagrać w Hobbicie??? Było by fajnie. Bardzo obiecująca aktorka, kunsztem nie odbiega od starszych aktorów którym partneruje, Kristen Stewart i gwiazdeczki jej pokroju mogą Ronan co najwyżej czyścić buty. Naprawde nawet Dakota Fanning mimo iż uważam ją za dość dobra aktorke, tak mnie nie przekonała jak ona.

użytkownik usunięty
Justyna0810

Tak podobno ma zagrać w Hobbicie tak przynajmniej piszą w artykule :
http://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Nostalgii+Anio%C5%82a%22+w+%22Hobbicie%22- 69725
Czytałem też o tym na stronie jej fanów, ale to chyba nie jest wiadomość potwierdzona w 100% Było by super gdyby to się potwierdziło i zagrała.

No to mam nadzieje że ją zobacze, czekam na ekranizacje Hobbita z niecierpliwością, choć przyznaje że przez książke nie przeszłam-nie dałam rady niestety :)

Justyna0810

I jednak!! Jest w Hobbicie!!!

użytkownik usunięty
Justyna0810

No ja również się cieszę, to doskonała wiadomość.!!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones