Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Dostała nominację do Oscara w kategorii ,,Najlepsza aktorka drugoplanowa" za film ,,Pokuta".Moje przepowiednie się sprawdziły(patrz:mój blog)XD.Trzymam za nią kciuki!

Lilly_13

Zagrała znakomicie...o niebo lepiej od jej 18-letniej "wersji" :D

Gigacz

Omg, w moim wieku a nominacje do Oscara ma..utalentowana dziewczyna.

Sachi

Ojoj... Szybka jest .

Sachi

Też uważam że jest świetna ale według mnie lepsza jest Abigail Breslin (10 lat i nominacja do oscara)

Lilly_13

świetna była w tym filmie, gra lepie od większości aktorów młodego ( 20 paroletniego) pokolenia Holywood :) świetnie intonuje głos i ma niesamowite spojrzenie, życze jej powodzenia i Oskara :)

paula_31

a ja okażę się, jak zwykle, oryginalna i niepowtarzalna i powiem, że jej nie lubię, nie zasługuje na tego Oscara i jest sztuczna.
Takie jest moje zdanie.

już 13 letnie panny mogą mnie ukamienować.

dziękuję za uwagę.

Lindsey

Bez przesady!Nikt Cię tutaj nie ma zamiaru ukamieniować.To jest nasze zdanie,to jest Twoje zdanie.I tyle.

Ja ją lubię.W ,,Pokucie" wykreowała ciekawą postać i,jak już wspomniała jedna z moich poprzedniczek,była lepsza od "starszej wersji".

Myślę,że ma jakąś tam szansę na Oscara,w każdym razie ja trzymam za nią kciuki:-)

I do wszystkich którzy mają zamiar wypowiadać się w tym temacie:
nie "kamieniujmy" się nawzajem(jak to napisała moja przedmówczyni),bo dojdzie do tego,że zniżymy się do poziomu "słit faneczek koffanego zakusia efronka",a chyba nie o to nam chodzi:-)

Lilly_13

Trzymam kciuki,w Pokucie zagrała rewelacyjnie,

giovannao

Oczywiście zgadzam się rówmnież ze stwierdzeniem, iż zagrała lepiej, niż jej 18 letnie wersja, czyli Romola Garai. Miałam również okazję oglądać inne filmy z jej udziałem, np. Angel, czy Dirty Dancing 2: Havana Nights, i nie popisała sie zbytnio równiez tam, więc oszałamiającej kariery jej nie wróżę ;)

A Saoirse... Może sie do niej przekonam. Cieszę się, że nie wywołałam lawiny ;).


Lindsey

Oby go dostała! Lubię te inne aktorki, ale ta rola wg mnie była bardzo ciekawa i jak świetnie zagrana.

silmarien

A myśle że Dakota Fanning jest 100 razy lepsza ;P

Lindsey

Uważasz, że Romola nie popisała się w Angel? Aż nie wiem co na ten temat powiedzieć. Romola jest świętną aktorką i trzeba tu gwoli sprawiedliwości powiedzieć, że Saoirse miała o wiele ciekawszy "part" w filmie "Pokuta" aniżeli Romola.

Lindsey

Lindsey, może trzynastoletnie panny Cie nie ukamienują, ale 20-letni facet tak q;.

Jak dla mnie nie ma lepszej aktorki i mógłbym się z nią ożenić q;. Jest jedyną osobą ze świata filmowego, którą tak się fascynuję. Jestem jej najwierniejszym fanem. Koniec. Kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones